Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Javasolnátok nekem egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Javasolnátok nekem egy olyan fogamzásgátlási módszert ami nem óvszer és nem tabletta?

Figyelt kérdés
6 éve szedem a tablettát, de most túl sok bajom van, állandó felfázások, rossz vérkép, ezért úgy döntöttem, abbahagyom. A barátommal régóta együtt vagyunk, de gond lenne a gyerek, nem szeretnénk még sokáig. A spirál meg ilyen dolgok állandó gyulladásokat okoznak, nekem ez nem hiányzik. A megszakítás oké lenne, mert tudom hogy ki tudja venni időben, és szex előtt elmenne pisilni hogy az "ottmaradt" spermiumokat kimossa; de annyira belém ültették a parát ezek a fórumok, hogy szerintem nem merném így csinálni. Még spermiciddel oké, de arra meg érzékeny vagyok. Esetleg van természetes anyagokból gyártott spermicid? De gondolom nincs. Óvszerből még szóba jöhet valami extra vékony alkalmanként, de azt is utálom, mert sok síkosító kell hozzá, és nem bízom benne, félek, hogy kiszakad, és ezt csak utólag veszem észre, amikor már elélvezett bennem. Meg az se állapot, hogy sose érezzük egymást rendesen, mert ott van a gumi közöttünk. A gyógyszert biztosan nem akarom tovább szedni mert a libidóm se a régi, meg sokkal gyengébb az immunrendszerem, mióta szedem, úgyhogy azt hiszem elég lesz belőle. Szóval eléggé reménytelennek tűnik a helyzet, van valakinek valami tippje? Köszi! 24/L

2016. máj. 17. 19:47
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

hát jó!

amúgy vagy óvszert vagy megszakítást alkalmazunk.

2016. júl. 25. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!