Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek ez megfelelő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megfelelő védekezési módszer?

Figyelt kérdés

Pharmatex + megszakításos módszer!

Mennyire biztonságos így ?

hány százalék esély van így a terhességre?

Eddig óvszerrel védekeztünk,de az nem a legjobb mert a barátom panaszkodik,hogy nem érez semmit,más ötletem meg nincs a védekezése. :(

Én meg nem akarok 16 évesen elkezdeni fogamzásgátlót szedni.


2010. ápr. 9. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyen korban szerintem akkor is maradjon a gumi. Nem hiszem el, hogy semmit ne érezne a barátod. Talán még csak tapasztalatlan.
2010. ápr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem tapasztalatlan.

De elég idegesítő,hogy nem áll rendesen a gumi miatt ha felteszi.

2010. ápr. 9. 20:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem áll fel rendesen a gumi miatt, akkor vagy tapasztalatlan vagy túl szűk a gumi. Esetleg próbálkozzatok Durex-el vagy Masculannal.
2010. ápr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mivel nekem van olyan ismerősöm aki ilyen kúp mellett esett teherbe, ezért azt mondom nem 100%-os... persze azt nem tudom megszakításos volt-e, annyira nem ástam mélyre, de szerintem nem a legjobb módszer. Ha bátrak vagytok, hajrá.
2010. ápr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért nem szeretnél gyógyszert szedni? Én májusban leszek 17 és most tartok a második levél felénél:)
2010. ápr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jó hozzáállás, azt abortusz tényleg sokkal jobb lesz, mint a tabletta meg a gumi...


Szerinted szeret téged az a pasi, ha kitesz egy terhességnek 16 évesen, azért, mert neki kényelmetlen? Az abortusz nem kényelmetlen lesz, ezt elárulom.

2010. ápr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
használjatok gépzsírt, és védekezésképp disznóbeleket. a középkorban is bevált. ha pedig az sem jó, akkor mehet a faceshot. ha pedig ez nagyon megtetszik, akkor akár bukkake.
2010. ápr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Te meg miért vagy eggyütt egy pasival aki nem szeret? Gondolj már bele, inkább ki tesz téged egy terhességnek, meg abortusznak, mint hogy gumit huzzon.

Az eszem megáll, ne legyél már ilyen buta. A Pharmatex sokkal kevésbé megbízható, még megszakítással is, ráadásul sokkal körülményesebb...

2010. ápr. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz tabit szedni?Én 18 leszek és több, mint 2 éve szedem, semmi bajod nem lesz tőle!!!Nincs benne sok hormon, mint a régiekben, szal nem tudom mitől parázol..ez a módszer a te kroodban..hát..meg eleve h emg is szakítjátok..nagyon élvezetes lehet:/
2010. ápr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!