Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van köztetek olyan aki pajzsmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan aki pajzsmirigy beteg és fogamzásgátlót szed? Ha igen milyet?

Figyelt kérdés
2016. máj. 18. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha hipertireózis áll fent akkor nem ajánlott mert akár használhatatlanná válhat a fogamzásgátló.
2016. máj. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2016. máj. 18. 18:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Én szedtem, de nekem a pajzsmirigy alulműködésre tett rá egy lapáttal, és szignifikánsan rosszabb eredményeim lettek, úgyhogy én meg ezért nem ajánlom. Soha többet semmi hormonálist, higyj nekem... Amelyik pasi nem képes erről lemondani miattad, tudván az egészségügyi gondokat, nem ér annyit...
2016. máj. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a választ akkor ezt hanyagolom inkább
2016. máj. 18. 19:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem sima alulműködésem van, szubklinikus, és Nuvaringet használok. Nincs gond.
2016. máj. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekem is alulműködés van sajna azért kérdeztem mert eddig nem szedtem semmit.
2016. máj. 19. 09:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem az endokrinológus mondta hogy nem zavarják egymást max picit több hormonpótló kell, váltás után pár hónappal meg kell nézni az értéket mert lehet emelni kell.
2016. máj. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem mindenképp megbeszélem vele csak szeptemberbe kell menjek hozzá.
2016. máj. 19. 09:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem hipertireózisom van. Beszéltem 2 endokrinológussal, 2 nőivel, mindegyik szerint szedhetek fogamzásgátlót. 9 hónapja szedek is, csak annyi, hogy ne szedd a két gyógyszert egyszerre. Reggel pajzsmirigyeset, este meg a fogamzásgátlót. De mindenképp tudnia kell mindkét orvosnak egymásról.
2016. máj. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenképp megbeszélem velük jövő hónapban kell menjek nőgyógyász hoz meglátom mit tanácsol.
2016. máj. 20. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!