Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abba hagytam a fogamzásgátlót,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abba hagytam a fogamzásgátlót,2 hónapja nem jött meg. Miért? Volt másnál is ilyen?

Figyelt kérdés
Kb 6ig szedtem egyhuzamba a gyógyszert. Meg fog még jönni valamikor, lehetek meddő?

2016. máj. 18. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Voltam.

Mamár 6 éves a kislányom.

Gratulálok. :)

2016. máj. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1 trollkodj mar mashol pliz!


Kerdezo:

[link]

2016. máj. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csináltál tesztet? Ha védekeztetek az utolsó aktív szem után és nem volt hiba akkor valószínű nem tért magához a rendszered. Az utolsó szünetben már nem voltál védett azt azért jó tudni!

Ha a 3. sem jön és negatív a teszt akkor dokihoz kell menni, ad gyógyszert ami segít ezen, hogy ismét megjöjjön vagy ad tanácsokat, egy vérvételt kérj azért, hogy mi a helyzet a hormonjaiddal és a májaddal, pajzsmirigyeddel! Ihatsz különböző teákat is amik igen hatékonyak.

2016. máj. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!