Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Velgyn fogamzásgátlót írt fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velgyn fogamzásgátlót írt fel az orvos, de nem vett se vért, semmilyen vizsgálat nem volt miért?

Figyelt kérdés

másnál is volt már így

jó gyógyszer?

alacsony a hormontartalma?

félek megvenni


2016. máj. 12. 13:50
 1/3 Pszt! ***** válasza:

Hát ez azért fura, mert mindig elszoktak vérvételre, uh-ra küldeni és le szokták a kenetet is venni. Lehet el kellene menned egy másikhoz. Én nem ismerem ezt a bogyót..bocsi :)

25/N

2016. máj. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem ő veszi le a vért az tuti, max magándokinál lehet kérni plusz pénzért persze, de én ott se tapasztaltam ilyet. Elküld előtte max. Azért húzós hogy nem is kérte. Addig ne kezd el szedni inkább.

Én mondjuk spóroltam egy kört, mert előtte pár héttel elmentem az éves vérvételre, teljes labort csináltat a háziorvos, van ahol kérni kell a házidokitól, nálunk évente csináltat egyet és azt vittem. Teljesen le volt döbbenve és így OOOH amikor átnyújtottam mikor mondani kezdte hogy kellene. :D

Amúgy háziorvos is ránézhet azért, mielőtt elkezded és mondjuk nem jutsz el a dokidhoz. Én is neki is megmutattam biztos ami biztos.

Kenetet szoktak azért levenni, főleg ha nem vagy szűz. Ha nem vagy az akkor érdemes lenne váltani dokit mert így nem alapos.

Ma már fogamzásgátlási céllal nincs magas hormontartalmú (ami van: Diane35, Cypromix) azoknak nem ez a céljuk és fél évig szedhetőek. Ezt konkrétan nem szedtem, volt kettő másik, az egyik Diane35 volt súlyos akné miatt.

2016. máj. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem már volt több dokim is, de egyik sem vett vért. Csak kérdéseket tettek fel és ennyi. Én is azt hittem, hogy valami kivizsgálásnak azért kell lennie előtte, de nem, soha nem csináltak.
2016. máj. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!