Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vélemények, tapasztalatok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények, tapasztalatok a Misse 0,10 MG/0, 02 Mg fogamzásgátlóról?

Figyelt kérdés
2016. máj. 24. 20:29
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
#18-as válaszoló vagyok. Most nekem is elkezdett több patti kijönni. Az 5. levelet kezdtem
2016. nov. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim válasza:
Köszönöm a gyors választ! :) Lehet, hogy a második levél után visszamegyek és íratok másikat, mert anno mikor volt róla szó, hogy váltani kell, egy másik fogamzásgátlót említett a nőgyógyászom, megtaláltam a tájékoztatóját :) Mivel én nem kimondottan fogamzásgátlási célból szedem (csak élvezem a plusz előnyt), így, ha továbbra is lesznek pattanásaim, váltani fogok.
2016. nov. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim válasza:

Sziasztok.

Én ugyan mar 35 vagyok, de ezidáig soha nem szedtem tablettát, mivel férjnél voltam, nem kellett (lett is 3 gyönyörű gyermekünk). Most viszont, válás után, új kapcsolatban- kell a védkezés. Gumi kizárva, de ódzkodtam a tablettatól is :(

Múlt kedden indult a menzeszem. Aznap valtottam ki (én is csak az 5. patikában kaptam) és el is kezdtem szedni. Elég pipa vagyok. Nekem 4-5 intenzív, de nem fájdalmas nap alatt le szokott menni a menzeszem. Most viszont ez a 8. nap és még mindig vérzek :( Így tuti nem lesz gyerek belőle, mert szexelni se tudunk...

Kiv@rom a 3 hónapot, hatha csak be kell állnia, de eddig nem vagyok túl boldog...

Majd jelentem, hogy mi történt...

2016. nov. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

Előző,

18-as és 21-es válaszoló vagyok. Ne aggódj, nekem is így volt, három hétig véreztem, de csak az első hónap ilyen. Onnantól, hogy elkezdted szedni, 3 hónapon belül előfordulhatnak rendellenességek, de utána be fog állni.

Ha nem, váltani kell.

2016. nov. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
51%

Én már 3 éve szedtem egy fogamzásgátlót, éppen a pattanásaim miatt kezdtem el szedni és fél év alatt hatott. Azután sosem volt pattanásom, igazából kozmetikusom szerint már tabi nélkül se lett volna olyan rendben volt minden.


Felírta ezt az istenverte gyógyszert az orvosom és minden tönkre ment. Már az első hónapban rosszabbodott a bőröm, de tovább szedtem, hátha jobb lesz. Második hónapban már a hátamon is kijöttek a pattanások. Harmadik hónapban már végig pecsételtem, depressziós voltam a bőröm miatt, de a doki azt mondta majd hat.


Lányok, nézzétek meg a házipatikán az ósszetevőket!!! Csupa E-számos cucc van benne, rengeteg. Ha valami hat, akkor az már az első hónapban hat, nem szabad várni!!!! Ti ismeritek a testeteket a legjobban, ha nem normális dolgokat tapasztalsz, a kukába a gyógyszerrel! Könyörgök ne menjetek át ugyanazon amin én most! Csak 4 hete nem szedem ezt a szörnyűséget, de már az első héten hatalmas volt a javulás! Mégis úgy érzem már sose lesz megint szép a bőröm!


Ne szedjétek ezt, nézzétek meg tényleg az összetevőket! Kérjetek valami mást, ami nem zsír új a piacon!


Remélem tudtam segíteni és ti nem lesztek olyan szerencsétlenek mint én.

2017. jan. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim válasza:
#25-ös, igen, én is így jártam :( 22-es válaszoló vagyok, 2 hónapig szedtem, mérges is voltam a nődokira, hogy felírta, mikor tudta, hogy pont pattik miatt szedtem előtte is fogamzásgátlót. Azóta másfajtát kezdtem el szedni, az is aknéra való, de gyengébb, mint az előző. Újabb 2 hónap és teljesen rendben vagyok. Egyszerűen ha lehetne, be kéne tiltani ezt a gyógyszert, hiába "hiper-szuper" új bogyó, ha egyszer így tönkreteszi egy nő szervezetét (na meg az önbizalmát, amit több év nehéz munkájával összeszedett).
2017. febr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 Diana0226 válasza:
Sziasztok! Most kell majd elkezdenem a Missee fogamzasgatlót, aki azóta is szedi, mikor utoljára írt, milyen további véleménye van róla?
2017. márc. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim válasza:
100%

Nos, nekem az első hónapban folyamatos vérzésem volt ettől a fogamzásgátlótól.

Próbáltam előtte gyűrűt, lindynettet. az előbbi kényelmetlen volt, az utóbbi a hangulatomra hatott rosszul.

Ez volt a harmadik. Az első havi vérzést leszámítva minden rendben volt, szóval az normális, tájékoztatóban is írva volt.

Azonban nagyon kipattogzott homlokom, a végén már az arcom két oldalán is elkezdtek pattanások megjelnni, úgy, hogy nekem mindigis szép bőröm volt.

Ez annyira zavart, hogy összesen fél évig szedtem csak. Most abbahagytam. és elmúlóban vannak a pattanások is. (Azt azért hozzátenném, hogy az előtte lévő fogamzásgátlótól is kezdtem pattanásos lenni, ettől meg végképp, meg jobban is véreztem az elején. DE: ez nem hatott negatívan sem a libidómra, sem a kedvemre, ilyen téren jó volt. Akinek nem jönnek ki pattanások tőle, annak akkor jó ez a gyógyszer.)

2017. márc. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim válasza:

Sziasztok!

Sajnos nekem nem vált be ez a gyógyszer,de maradt két havi adagom.Eladnám kedvező áron:)

2017. jún. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim válasza:
Sziasztok!:) Nekem bevált ez a fogamzásgátló. Az első két hónapban volt egy kis hányingerem,de aztán az is elmúlt. Nem híztam tőle és pattanásaim sem lettek. És több mint fél éve szedem már. Csak ajánlani tudom.:) 18/L
2017. jún. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!