Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vélemények, tapasztalatok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények, tapasztalatok a Misse 0,10 MG/0, 02 Mg fogamzásgátlóról?

Figyelt kérdés
2016. máj. 24. 20:29
1 2 3 4
 11/38 anonim válasza:

Sziasztok!

Én szombaton kezdtem el szedni a tablettát, eddig a fejfájáson és enyhe lábbizsergésen kívül nem tapasztaltam negatívumot. Én is azt hallottam ez egy új fajta tabletta, aki már egy ideje szedi mi a tapasztalat, minden érdekel. :) Ez az első gyógyszerem. :P

2016. júl. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim válasza:
csajok ki mennyi idő után volt együtt a párjával kiegészítő védekezés nélkül?!
2016. júl. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim válasza:
Sziasztok az lenne a kérdésem hozzátok hogy a barátnőm ezt a fogamzásgátló tablettát a menstruációjának az első napján kezdte szedni még pedig a színes tablettával kezdte, jól csinálta? És ha elfogy a szines akkor egyböl a fehéret szedje és ha azis elfogy akkor megin a színest? Köszi a válaszokat nagyon sokat segítenétek.
2016. aug. 2. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Igen, úgy kell. De ameddig nem tudjátok elolvasni a betegtájékoztatót, amiben minden le van írva, ne szexeljetek
2016. aug. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim válasza:
sziasztok :) nekem is ma írta fel a nőgyógyász, engem az érdekelne,hogy nektek elmúltak-e tőle a pattanások (ha voltak), valamint,olvastam a betegtájékoztatóban,hogy súlygyarapodás okozhat, én eddig úgy tudtam,hogy csak a régiek tartottak vissza a vizet a sok hormon miatt, de ebben nincs sok, akkor hogy is van ez? :o
2016. aug. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim válasza:
Nekem is ezt irta fel , de felek hogy hizok tole.. Tapasztalatok?
2016. aug. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 † мαяcs válasza:

Sziasztok.

Nekem ma irta fel a nogyogyaszom. A mensim 4. napjan vagyok. Az orvos azt mondta, hogy 1honapig varjak mert az elso level meg nem nyujt vedettseget, de a betegtajekoztatoban azt irtak, hogy 7nap utan mar hat.

Velemenyek vagy tapasztalatok csajok.? (:

2016. aug. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

#15 nekem világ életemben havonta 3-5 pattanásom volt, na elkezdtem szedni, lett vagy 20. de csak az elő hónapban, azóta már mérséklődött :)


#17 a betegtájékoztató azt írja, hogy hogyha az első napon kezded el szedni, akkor véd. én így jártam el, és már 5-6 nap után óvszer nélkül szeretkeztünk, nem lettem terhes. ha te is az első napon kezdted szedni, már csinálhatjátok kiegészítő védekezés nélkül nyugodtan :)

2016. aug. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim válasza:

Sziasztok!

Sajnos mellékhatások miatt abba kellett hagynom a gyógyszer szedését az első levélnél. Szeretném eladni, baráti áron!! a két teljesen levelet, gondolom ti nagyobb hasznát vennétek. ;)

2016. aug. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim válasza:

#18-as válaszoló: Azóta sincs tőle több pattid? Én most váltottam erre a gyógyszerre, előtte Cypromixet szedtem, de azt csak két évig lehetett, az kimondottan acnés bőrre való fogamzásgátló volt. Eddig bő két hete szedem, de nagyon sok kis pattanásom lett tőle :( megpróbálom elszedni a 3 havi adagot, amit kiváltottam, remélem csak hozzá kell szoknia a szervezetemnek. Milyen tapasztalataid vannak így több hónap után?


Vagy bárki más, aki erősebb fogamzásgátlóról váltott erre, annak a véleményére is kíváncsi lennék :)

2016. nov. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!