Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aki fogamzásgátlót szed,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki fogamzásgátlót szed, azért szedi, hogy ne kelljen megszakított közölüléssel védekezni?

Figyelt kérdés
Hogy a pasinak ne kelljen kihúznia? Vagy pedig azért, mert nem bíznak meg a megszakításos védekezésben? Vagy azért,hogy ne kelljen gumit húzni és a pasinak élvezetesebb legyen?

2016. máj. 24. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsük már el, hogy van olyan szóösszetétel, hogy megszakításos védekezés! Az minden, csak nem védekezés.
2016. máj. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
azért, hogy ne legyek terhes leginkább... a megszakításos "védekezés" nem védekezés. És három hónapra 5000 forint a tabletta, jobban megéri mint minden menstruációnál izgulni...
2016. máj. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
Ja, felejtsük már el. Az nem védekezés! Mindig is így csináltam évekig, és soha semmi probléma nem volt belőle, mert az én testem, én irányítom. Tényleg nem védekezés :D
2016. máj. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja, és egyébként is hülyén fogalmazták meg a "nevét". Ugyanis nincs megszakítva. Visszatartom, amíg a párom nem megy el legalább kétszer, és csak a hüvelyen kívülre engedem. Szóval visszatartásos védekezés a neve.
2016. máj. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekünk azmiatt, mert számomra a gumihúzás lehangoló, mikor elragad a hév, és ,,várj húzok gumit,, kellemetlen
2016. máj. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"Visszatartom, amíg a párom nem megy el legalább kétszer"


Aha persze...jó kis mese.

Egy pasi addig bírja, amig elélvez egyszer a nője. Ráadásul a nőknek is kell egy szünet, amíg újra élvezni tudja.

2016. máj. 24. 21:43
 7/11 A kérdező kommentje:
És mi van akkor ha a barátnő nem akar tablettát szedni? Én meg a gumit nem szeretem? Akkor marad a kihúzásos módszer. Eddig egyik barátnőm sem szedett tablettát.
2016. máj. 24. 21:45
 8/11 anonim ***** válasza:

Nálunk azért mert egyrészt olcsóbb elosztva a költsége, nagyobb a biztonsága, nem kell lesni hogy kiszakadt-e,mert egy eseményutáni hatalmasabbat tud rúgni a szervezetbe mint a folyamatosan szedett tabletta, plusz az élvezet is. Na meg a rengeteg plusz jótékony hatás úgymond pl pontos egy évre előre tervezhető vérzés, eltolható stb. Nálam a stressz mindig azonnal eltolta, olyankor parázás pluszba és ördögi kör.

Nálunk egyikünk sem támogatja a megszakításos dolgot (ami nem védekezés valóban!) mert nem akarunk még gyereket.

2016. máj. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A kihúzásos módszer nem védekezés. Attól hogy neked személyesen MÉG nem lett belőle bajod még nem jelenti azt hogy

1. másnak se lehet belőle

2. neked se lesz soha

Én pl azért használok fogamzásgátlót, mert az óvszer elszakadhat és macerás, nem azért mert a pasim megunta hogy ki kell húznia belőlem... mert soha nem kellett neki ilyet tennie "védekezés" címszó alatt.

Egyébként nem csak óvszer és tabletta létezik, van implantátum, hüvelygyűrű, injekció, spirál, stb

2016. máj. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Deflohelp ***** válasza:
Azért szedi, mert ha betartja az előírásokat, akkor ez a legbiztonságosabb módszer és az együttlétet egyáltalán nem zavarja.
2016. máj. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!