Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőm 2 hete szedi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm 2 hete szedi a Diane35 nevű fogamzásgátlót és megszakított közösüléssel védekeztünk. Mennyi az esélye, hogy a barátnőm terhes lesz?

Figyelt kérdés
2007. nov. 4. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyi esélye biztos van, de nem hiszem, hogy sok. Még kb. 2 hét és már nem kell megszakítani a közösülést.
2007. nov. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első levelet teljesen be kell szedni, meg kell várni a mensest és a következő levél szedésének kezdésekor már teljesen védettek vagytok.

Addig használjatok más módszert is a védekezésre, mondjuk óvszert.

2007. nov. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
52%
Hát nem tudom,hogy kinek van igaza,de én szedtem a Dyane35-öt és mondta a nőgyógyászom,hogy mivel az nem fogamzásgátló,hanem hormon gyógyszer,ezért szedjek mellé vmi mást is,mert nagyon minimális védettséget biztosít!
2007. dec. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha a barátnőd a menstruációja legelső napján vette be a gyógyszert akkor már attól a naptól véd.Ha nem akkor ki kell várni a 21 napot+7nap szünetet ahol a menstruáció megjön.utána már védett és nem kell semmilyen védő eszköz (pl gumi).Viszont!!!!A megszakításos közösüléssel eléggé butaságot követtek el,hisz a fiú előváladékában is van már spermium!!Szerintem menjen el barátnőd egy dokihoz,mert ő jobban eltudja magyarázni,és meg is vizsgálja nehogy bármi gond legyen belőle!!!!:)
2011. dec. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!