Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Cypromix vélemények?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cypromix vélemények?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy millió ilyen kérdés van de hátha van valakinek friss véleménye!

Súlyos akném volt amit próbáltak Diane-val először majd Belarával de nem sokat változott. PCOS stb nincs most vizsgáltak rá mielőtt váltottam. Így kaptam Nuvaringet és Dalacin-T oldatot, teljesen tiszta lett az arcom de folyamatos a hányingerem és borzasztó ingerlékeny vagyok 3 hónapja amióta használom. Nekem így nem vált be az alacsony hormontartalom a doki szerint, ezért a Cypromixet ajánlotta hogy segít a pattanásra hajlamos bőrön plusz fogamzásgátló (a többit azért nem mert ugye a Belara nem vált be, a többi is hasonló...) még nem kezdtem el szedni. Fél évig szedhető elvileg, de ő azt mondta hogy lehet tovább is valamennyivel, szeretik is a betegei akinek az alacsony nem vált be. Ha nem akkor cserélünk.

Összetételben lényeges különbség van a Diane-hoz képest azért.

Cypromix 3.5 µg etinil-ösztradiol 2 mg ciproteron-acetát

Diane 35 µg etinil-ösztradiol 2 mg ciproteron-acetát


2016. máj. 26. 16:17
 1/3 A kérdező kommentje:
*nincs bocsánat!
2016. máj. 26. 17:18
 2/3 anonim válasza:
Leál töle a szived
2016. máj. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valami elírás lehetett, de a Cypromix meg a Diane ugyanaz.
2016. jún. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!