Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek beképzelem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek beképzelem a tüneteket?

Figyelt kérdés

Tegnap kezdtem el fogamzásgátlót szedni, este 10kor bevettem az első szemet és 2 óra múlva elkezdett a bal lábam fájni, azóta is fáj. Szerintem nem lehet trombózisra utaló tünetem 1 szem után azonnal. Hajlamos vagyok beképzelni ilyen dolgokat sajnos. Ugye szerintetek sem okozhat ilyet 1 db gyógyszer csak?! Nem

Is tudom ma bevegyem

E a következőt... Felhivtam a dokim, szerinte biztos nem attól van, a családban sem volt trombózis. Holnap szerintem bemegyek az orvoshoz és jelentkeztem vérvételre is, amit elvileg nem kötelező de szeretném magam megnyugtatni. Amúgy nem dagad a lábam, nem piros vagy lila, nem forró, jarasnal sincs semmi extra, csak

Olyan furcsa érzésem van benne! Köszi!!



2016. máj. 31. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:

GYK doktor válaszol:


Igen, csak beképzeled.

2016. máj. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak beképzeles. Nincs trombózisra utaló tüneted. Egyetlen szem amúgy sem okoz trombózist.
2016. máj. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Csak jó objektív véleményt hallani, attól aki kívülről látja a helyzetet, mert sajnos képes vagyok magammal bármit elhitetni!
2016. máj. 31. 20:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Hipochonder vagy?

Nem kellene igy berezelned. Ha aggodsz vizsgaltasd ki magadat. De ketsegbe ne ess emiatt.

2016. máj. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jaj en ugyanez voltam :'D. Emlekszem az elso par szem utan egyszer a zuhany alatt allva neztem a balbokamat es meg voltam rola gyozodve hogy fel van vizesedve es meg fogok halni. A sok hulyeseg miatt lehet amit olvastam :'D.
2016. máj. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!