Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes, ha egy picit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes, ha egy picit rám fröccsent (a puncimra is) az ondó?

Figyelt kérdés
Elvileg másfél hét múlva ovulálok, de mostanában eléggé össze-vissza jön meg (bár általában inkább hosszabbak a ciklusaim, mint rövidebbek), és gyakran van olyan, hogy pár napig vérzek picit, aztán nem. A baleset tegnap volt, akkor már nem véreztem egyáltalán este, de délelőtt még egy picit, és ma este megint véreztem. ez még nem lehetett beágyazódás ugye? Holnap mindenképp megyek 72 órásért, de szeretném tudni, hogy mi van, vagy legalább, hogy a tapasztaltabbak mit gondolnak.
2010. ápr. 11. 22:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
És szted ha beleült, akkor a kicsi gec*k fogták magukat, és felmentek a méhéig? Azért ennyire nem egyszerű teherbe esni. A hüvely savas ph-ja alapból megöli őket. D tudod mit? Az a legjobb, ha elmész az orvoshoz (ha 72 órást akarsz, akkor úgy is muszáj) és elmondod neki, hogy mi történt. Kérdezd meg őt, hogy be kell-e venned vagy sem. Utána pedig légyszíves írd le, mit mondott, mert érdekel.
2010. ápr. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
elég kavarcos ez a sztori...
2010. ápr. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
haggyuk már ezt a hüvely savas ph-ja, stb. ha ez igy lenne, akkor a megszakitás megbizható módszer lenne. de nem kötekedni akarok, az lesz a legjobb, ha elmegy orvoshoz. és sürgősen!!!!
2010. ápr. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
32%
Hogy a büdös f@szba lehetne már gyereke? Biológián hol voltatok? Bravot olvasgattatok? Mondjuk az tény, h a válaszolók 80% fölötti része és a kérdező terhes nekem...
2010. ápr. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
jaj, utolsó.. inkább ne a bravo- bol tanulj. :DD
2010. ápr. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Istenem...ennyi értelmes embert. Mi az, hogy ne a bravoból tanuljon? Ezt inkább annak mondanám, aki úgy gondolja, hogy attól lesz vkinek gyereke, ha a NAGYAJKAIRA fröccsen az ondó....Ennyi erővel nem mehet a hasára se, mert onnan is felmásznak azok a kis szemét gec*k. Oké, hogy fontos a védekezés, de azért túlzásokba ne essünk már.
2010. ápr. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, h biológia helyett bravot olvasgattak ^^
2010. ápr. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
76%-osnak írtam, nem neked:)
2010. ápr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!