Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kinek melyik?! Erveljettek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek melyik?! Erveljettek a fogamzásgátló és az óvszer mellett illetve ellene?

Figyelt kérdés
Olvasgattam itt a kérdéseket es lattam hogy valakinek ezzel van hondja van akinek azzal. A fogamzasgatlo felboritja a hormonhaztartast, az ovszer kiszakadhat stb ilyenek

2016. jún. 10. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi vagy te valamilyen közvéleménykutató ???
2016. jún. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
gumi mert hormon mentes és nem csak a terhesség hanem a betegségek ellen is véd
2016. jún. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Óvszer!

Egyedül ez véd a szexuális úton terjedő betegségek ellen; könnyű a használata, könnyen hozzá lehet jutni, nem igényel orvosi vizsgálatot...

Ha tudod hogy kell felhúzni, akkor nincs vele semmi gond. Kilyukadni akkor fog, ha nem jól húztad fel (levegő marad benne).

2016. jún. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Óvszer! 15-èvig szedtem a tablettàt, -majd öt èvig gyògyultam a nyavajàkból amit okozott! Ne szedjetek hormont! -Jóval kèsöbb jönnek elö a mellèkhatàsok! -Ezek mèrgek.
2016. jún. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A férfi köttesse el magát, ha már elég gyereke van.
2016. jún. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!