Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap este (jún.10. ) a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este (jún.10. ) a párommal együtt voltunk lefeküdtunk és nem védekeztünk és bennem ment el jövő héten kell megjönni e a menstruációmnak mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
Még a múlt hónapban fogamzásgátlót szedtem
2016. jún. 11. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor késik akkor már tesztelhetsz.. komolyan ilyer nem tudni...
2016. jún. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jövő héten jön meg és úgy tudom hogy addig nem történik meg a beágyazódás ezért kérdeztem..tudom mikor kell tesztelni de ebben a helyzetben nem
2016. jún. 12. 10:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát, igazán gratulálok nektek! Én januárban hagytam abba a fogamzásgátló tabletta szedését 2.5 év után és a nőgyógyászom kifejezetten felhívta a figyelmemet arra, hogy óriási figyelmet fordítsunk a védekezésre, ugyanis ilyenkor extrán termékeny a női szervezet.


Tesztelni leghamarabb az aktus utáni 14. napi reggeli első pisiből érdemes, addig úgy is negatív lesz.


Addig pedig marad az imádkozás, hiszen ha jól sejtem 72 órás tablettával nem szeretnéd lebombázni most a szervezeted.

2016. jún. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért nem volt jó az esemény utáni?


(Ha direkt volt mert babát szeretnétek nem szóltam)

Általában 2 hetet szoktak mondani de mindenkinél más hogy mennyi idő kel la beágyazódásra.

2016. jún. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elnézést de semmi olyat nem mondtam hogy nem akarom ezt a babát ha netalán sikerült!
2016. jún. 15. 16:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Okés bocsi, csak általában az ilyen kérdéseknél sajnos nem a pozitív tesztet szokták várni, azért mondtam.
2016. jún. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!