Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szedése mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szedése mellett mennyi az esély a teherbe esésre?

Figyelt kérdés

Rá szeretnék állni a fogamzásgátlóra,de nagyon félek. Olvastam,hogy van aki tabletta mellett lett terhes.

Kinek mi a személyes tapasztalata erről?

18L


2016. jún. 17. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Nekem az a tapasztalatom, hogy négy éve szedem (egy pár hónapos szünettel), és nem lettem terhes, pedig napi szinten elélvez bennem a párom.


A legtöbbször, ha valaki tabletta mellett esik teherbe, csak kiderül aztán, hogy valamit nem jól csinált... Pl. elfelejtett bevenni valamennyit, vagy mellette antibiotikumot szedett stb...

2016. jún. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ! És azt szabad megtudnom,hogy Te milyen fajtát használsz?
2016. jún. 17. 22:36
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Ha rendesen szeded, akkor nincs eselye, bar eloszeretettel hazudoznak errol nok ("de en rendesen szedtem!") aztan kiderul hogy antibiotikumot szedett mellette szuztea kapszulaval es csodalkozott, hogy "jaaaa ezt senki nem mondta". Nem kell mondani. Felnott felelos emberkent kell hormontablettat szedni es ennyi a tortenet, de sajnos ehhez nagyon keveseknek van elegendo agyi kapacitasa.
2016. jún. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
En meliane-t szedek, atlagos 21+7es tabletta.
2016. jún. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
Tudom, hogy off, de a tabletta után sokkal jobban meg fog viselni a klimax. Öregebb leszel, gyengébb, szőrösebb... Komolyan. Amúgy állítólag nem sok esély van a teherbeesésre, hiszen éppen ez a fogamzásgátló tabletta lényege. Ha meg teherbe esel, bepereled a céget, és máris lesz pénzed miből felnevelni a gyerkőcöt.
2016. jún. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D
2016. jún. 17. 22:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Alighanem 0,01%.
2016. jún. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocs, nem. 0,02%.
2016. jún. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak be kell szedni rendesen, hányás, hasmenés esetén vigyázni, mert nincs ideje felszívódni és vannak gyógyszerek, amelyek semlegesítik a hatását.
2016. jún. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0,01-3,0% viszont a trombózis hajlammal születetteknél a trombózis és az embólia esélyét 50 szeresére is tudja növelni. Szerintem ezen kéne inkább aggódnod, hogy az orvosod ne egy gyökér legyen és csinálja meg a szükséges Leiden-mutáció, véralvadási idő és antithrombin szint méréseket! Ugyanis a szélütés, a tüdőembólia vagy lábad levágása szerintem sokkal komolyabb gond egy teherbe esésnél!
2016. jún. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!