Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szex közben kilyukadt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben kilyukadt az óvszer. Szükséges az esemény utáni tabletta, vagy fölösleges aggódni, ha a pasi nem ment el?

Figyelt kérdés

Tudtommal az esélye nagyon kicsi,hogy az előváladéktól essen valaki teherbe,de ennek ellenére itt eléggé ijesztő válaszokat olvastam ezzel kapcsolatosan,ugyanis állítólag sokak nem egy esetről hallottak,amikor valaki az előváladéktól esett teherbe.Ezek után kicsit aggódok.

Nem tudom hogyan tudott kiszakadni,nem hinném,hogy nem volt helyesen használva.Bár az igaz,hogy elég sokat volt a pénztárcában,de nem láttam sérülést a csomagoláson.


Előre is köszönöm a válaszokat,sokat segítenétek!



2016. jún. 20. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:

hát ha egyből észre vettétek akkor nem de ha a barátod benned sült el :D akkor Én a helyedben venném is.

26F

2016. jún. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

mi is jártunk így, hogy kiszakadt, de a srác észrevette. nem ment el bennem. sőt egész az elején kiszakadt. :D utána gumi nélkül csináltuk tovább. a végén természetesen nem bennem ment el. és már többször is csináltuk gumi nélkül. nekünk eddig nem lett bajunk belőle. :D nekem mindig megjött utána, és sose élvezett belém, sőt mindig szól ha érzi hogy el fog menni és kiveszi aztán meg én választok hogy hova menjen.


szerintem semmi baj nincs :D

2016. jún. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, itt senki sem tudja 100%-ra megmondani, de statisztikailag kevés az esélye. Attól is fugg, hogy a ciklusod melyik szakaszában jársz, mert ha peteérés körül, az nagyobb rizikó.
2016. jún. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Éppen ez a gond... Pont félidőben volt akkor...
2016. jún. 21. 16:04
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Na, akkor 50%

Szereted az orosz rulettet?

2016. jún. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
mindenre 50% esély van. de szerintem ha nem mentél el a csajban akk nincs gáz. van olyan ismerősöm akik évek óta így csinálják, kiveszi mielőtt elmegy, semmi bajuk nem volt eddig. mi is így csináljuk általában, eddig semmi se volt.
2016. jún. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmi se volt?

Akkor lehet, hogy nem vagytok termékenyek.

2016. jún. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!