Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? (bovebben lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? (bovebben lent)

Figyelt kérdés
Tudom, tudom rengeteg ilyen kerdes van... De nagyon paras vagyok es a baratommal mindig ketto gumival szexelunk. Multkor ket napja csak eggyel csinaltuk. Lehet baj? Eleinte mindig eggyel csinaltuk de lesett egy hetet es volt egy kis terhes pankiom... Teszteltem es nem volt semmi. Lehet baj?
2016. jún. 25. 01:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Mondd, hogy kamukérdés...

Két gumi annyit véd, mint egy fél... tudod, súrlódás...

És azért nem árt beosztani azért a kotonokat ilyen téren véleményem szerint...

2016. jún. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem kamu... Szoval sok a ketto?
2016. jún. 25. 01:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Rengeteg. Az egyiket, amit nem használtok, inkább adjátok nekem!
2016. jún. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jojo... De nagyon felek h terhes leszek... Mit csinaljak akkor h megnyugodjak?
2016. jún. 25. 01:36
 5/10 anonim ***** válasza:

2 gumival sokkal veszélyesebb, mint eggyel...

Ha már ennyire félsz, esetleg utánaolvashatnál, ahelyett, hogy mindenféle szóbeszédre hagyatkozol.

[link]


Alkalmazhattok több módszert is egyszerre, hogy nyugodtabb legyél pl. naptár módszer (termékenyebb napokon nem szexeltek) + injekció/tabletta + óvszer.

2016. jún. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :)
2016. jún. 25. 01:51
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire parázol, akkor ne szexelj, mert minden más esetben lehetséges a teherbeesés. A két gumi egymáson meg olyan fa sza ötlet (szarkazmus), nem is tudom kinek jutott eszébe.
2016. jún. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Neked egyetlen dolgok kell tenned: abbahagynod a szexelést, mert abszolút éretlen és tájékozatlan vagy hozzá.
2016. jún. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Deflohelp ***** válasza:
A szimpla guminál nagyobb biztonságot nyújt ha hüvelykúpot is használsz.
2016. jún. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Huh a 2 gumi. A párom az egyet is utálja:) De amúgy mint ahogy már írták veszélyesebb mint az egy. Ha parázol a terhességtől, javaslom az óvszert-gyógyszer kombinációt az tuti. De már maga a gyógyszer is elég. Vagy hüvelytabletta és gumi.
2016. jún. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!