Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik naptól kell végül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik naptól kell végül számolni? Többi lent

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy kiváltottam egy 3 havi adag fogamzásgátló tablettát.(jangee)

Azonban az utolsó hónap utolsó 4 szeme kimarad mert elutaztam és véletlen otthon hagytam.

De egy weboldalon azt írták hogy ha az adott levélből az utolsó 3-4 tabletta maradt ki, akkor ezek pótlása nem szükséges, nyugodtan elkezdhető a következő levél, természetesen nem több mint hét nap szünettel.

Szóval ez azt jelenti hogy nekem pénteken most kéne megjönnie mert csütörtöktől kezdtem szedni és csütörtökön is hagyom abba, szóval akkor ugyan úgy péntektől kell számítani a 7 napot vagy onnantól ahonnan kimaradt a 4 szem? Vasárnap(06.26) akkor vettem be az utolsót és igy maradt még 4 db.



#Melyik naptol kell vegul szedni? #Kedden mar keso akkor?
2016. jún. 29. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Onnantól kell a szünetet számolni ahonnan kimaradt, tehát 26tól max 7 nap.
2016. jún. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

igen csak ezzel az a gáz hogy jövőhét keddre kaptam időpontot a dokihoz :(

akkor váltanám ki és kezdeném el szedni

az nagy baj?

2016. jún. 29. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!