Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha este jött meg a menzeszem...

Ha este jött meg a menzeszem első néhány cseppje, akkor aznaptól kell már számolni a ciklust, vagy a következő naptól?

Figyelt kérdés
Vasárnap este jelentek meg az első pöttyök, de sosem vagyok biztos benne, hogy melyik nap számít ilyenkor elsőnek. Mivel hormonális bajaim miatt régóta nem volt már meg, és babát is szertnék, fontos lenne tudnom, hogy melyik nap számít pontosan.

2013. ápr. 4. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:
A vasárnapot számold első napnak.
2013. ápr. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a meddőségi központban azt mondták hogy ha délután vagy este jön valami kicsike azt még ne számoljam csak amikor rendesen beindul.
2013. ápr. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy van,ahogy másodszorra írták.Délutántól a következő naptól kell számolni.
2013. ápr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ha a meddőségiben azt mondták, akkor én is úgy számolom (én is oda járok ugyanis. Köszi mégegyszer :)
2013. ápr. 4. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!