Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért akkora mumus a fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkora mumus a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

Értem, lehetnek mellékhatásai, közbeni és utólagos is. De elolvasott mostanában valaki mondjuk egy Algopirin betegtájékoztatót? Ott veseleállástól kezdve minden van, pedig csak egy lázcsillapitó.

Nem kell lazán kezelni a dolgot, a "nőjön meg a mellem és ezért szedem" hozzáállást én sem tartom jó indoknak, ahogy azt az orvost is felelőtlennek tartom, aki trombofilia szűrés nélkül, ránézésre felírja, és utána nem ellenőrzi időnként a nőt.

Sokan sokféle gyógyszert szednek állandóan, aminek rengeteg csúnya mellékhatása van, és nem értem, mi ez a csípőből jövő vagdalkozás ezzel szemben.

Teljesen érthető, ha valaki nem akar szedni, mert nem szimpatikus, hogy igy avatkozzon bele a szervezetébe,nem is ezt mondom most. Csak nem értem, hogy miért van a riogatás.

Igen, én is erősen gondolkodom a fog.gátló felíratásán.

Szóval van itt valaki, aki huzamosabb ideje szedi, és minden rendben? Mert rémtörténetből hallottam eleget.


2016. júl. 1. 16:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, nekem ugyan bevált mert számomra a szex nem ér annyit, hogy miatta rettenetes görcsöket éljek át havonta, és így nem fáj. De ezzel nem mindenki van így és szerintem minden ember ösztönösen érzi, hogy bogyókat tömni magadba éveken keresztül nem egészséges.
2016. júl. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én 10 éve szedek fogamzásgátlót problémamentesen.Szerencsére nekem rögtön az első bevált,amit az orvos felírt.Nyilván mindenkinek más a szervezete,máshogy reagál.Én csak a magam nevében mondhatom,hogy nekem bevált,mellékhatások sem jelentkeztek.Persze rendszeres orvosi vizsgálat is van mellette.
2016. júl. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 icu75 ***** válasza:
Persze de ilyen alapon minden egészségtelen: a zöldség-gyümölcs permetezett,a hús,tejtermék,tojás tele van antibiotikummal a levegő szmoggal stb-stb. Lehet vitatkozgatni ezen-azon. Nem kötelező senkinek szedni semmit. Sőt a kórházban még a gyógykezelést is elutasíthatja.
2016. júl. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem egyéni döntés hogy szed-e valaki vagy sem illetve az is hogy szedheti-e mert az ugye nem döntés. Ha nem akkor tiszteletben kell tartani, van amit én se szednék be.

Viszont számomra is bevált a dolog, örülök a cikluskontrollnak ami járulékos, de a legjobban az elengedettségnek, spontaneitásnak, sajnos én mindig rá tudtam görcsölni ha késett, ördögi kör lett belőle és amúgy is hosszabb, erősebb menzeszt örököltem, szervi gond nincs, ilyen fajta vagyok. Én rosszabbnak tartom az eseményutánit amit ugye évente max 2x lehet használni, na most előfordul normális óvszerhasználat mellett is a szakadás (én van hogy kiszáradok szex közben, nem veszem észre de a gumi így szakadhat...) és inkább legyen egy folyamatos hatás mint egy bomba...

7éve használom (korábban tabi most gyűrű erre még a hányás-hasmenés sem hat, csak a gyógyteákat kell kerülni de azt alapból nem iszok) és nincs panaszom. Szedtem Diane 35-öt 3 évig.. Az volt a legjobb egyébként, semmi mellékhatása nem volt, de a végén már volt közti vérzés hogy nem jó. Ha volt valami szóltam a dokinak és megoldottuk,vele beszélem meg, nem a barátnőkkel.

Kivizsgált, ajánlott dolgokat hogy mit tegyek. Jó dokit kell keresni, elvből elutasítanám azt a dokit aki nem vizsgál meg, akkor keresek másikat. Csak sajnos a legtöbben nem törődnek ezzel , csak azzal hogy mielőbb lehessen gumi nélkül együttlenni... (pont a napokban volt egy kérdés hogy mit csináljon hogy most nem lehet szexelni vagy csak gumival?? mit fog szólni a pasi?!) ha meg gond van vele akkor se szólnak senkinek mert mit szól a pasi... Aztán meg jön a panaszkodás a gyógyszerre ahelyett hogy figyelnének magukra.

2016. júl. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!