Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Dienille fogamzásgátló tablett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dienille fogamzásgátló tablettáról írnátok tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Köszönöm
2016. jún. 30. 12:17
 1/1 anonim válasza:
Hát én most fogom befejezni az első levelem, de én a rossz és jó tulajdonságaiból is egyaránt kaptam. A melleim elkezdtek nőni, remélem folytatódik =). Hányingerem még nem volt egyáltalán. De mióta elkezdtem, van vérzésem és barnám váltakozva..:S Bár írták, hogy elvileg, ha a mensi 1. napján kezdjük akkor ez az első hónapban természetes. Remélem köv. hónapban már valamelyest javul. De az arcomra ellenkezőleg hatott, eddig egyáltalán nem voltam pattanásos, (néha mensi előtt kijött pár, de amúgy semmi)de viszont most tele van az arcom és hiába kezelem, pár óra múlva ugyanott virítanak, pedig rendesen megtisztítom előtte és utána is a bőröm, nem értem a dolgot...bár erre is mondták, hogy elsó pár hónapban természetes...de én úgy gondoltam, ha nem voltak nem is leszenek, hát nem így történt..:S:S De nem is mondanám, hogy nem ajánlom, és azt sem hogy igen, mert én mér elég kis ideje szedem még ehhez, legalább egy félév szerintem kell ahhoz, hogy a hormonháztartásod valamelyest hozzászokjon. Remélem valamiben sikerült segítenem!
2016. júl. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!