Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet ez esetben terhesség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ez esetben terhesség?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót kezdtem el szedni, jelenleg a második levél felénél tartok. Minden szemet percre pontosan bevettem és az azt követő 4 órában se hányás, se hasmenés nem fordult elő, antibiotikumot sem szedtem. 3 napja kezdődött, hogy a bal petefészkem elkezdett fájni, ugyanis a tabletta a peteérést nem gátolja meg, csak az érett pete kilökődését, ezért ennek tudtam be a fájásokat. Az első levél alatt is éreztem, de ez nem befolyásolta a vérzésem, mert a hét napos szünetben az 5. napon meg is jött. Azonban a petefészek-fájdalomhoz alhasi fájdalom is társult néhány nap múlva, az a bizonyos "mindjárt megjön" érzés. A párommal csak egyszer voltunk úgy együtt, hogy elélvezett bennem, mégpedig a vérzés 5. napján, de ekkor már elkezdődött a következő levél és az első szemet az aktust megelőző napon be is vettem.
2016. júl. 2. 07:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon kicsi rá az esély. Pearl-indexe 0,03-2. Azaz évente 100 nő közül, aki fogamzásgátlót szed, max. 2 esik teherbe. (Óvszernél 3-5, megszakításnál 20-40 az érték)


Ha nem jön meg a következő tablettamentes időszakban, menj el nőgyógyászhoz. Illetve akkor is, ha továbbra is fájdalmad van, lehet gyulladás is.

2016. júl. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon gorcsolt a hadam, pedig mar lassan ket eve szedem a fogamzasgatlot. Lehetseges, hogy nem megfelelo a te testednek es igy afja tudtodra. Szerintem is elkene menned nogyogyaszhoz, az a legbiztosabb, de a teherbeeses szerintem ki van zarva. Mar az elso ket het utan normalisan ved a tabi
2016. júl. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Azért érdeklődtem, mert az első levél szedése alatt semmilyen problémám nem volt, viszont most a második levél közepén ezek a tünetek jelentkeztek.

2016. júl. 3. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!