Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így kicsi az esély a terhesség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így kicsi az esély a terhességre ugye?

Figyelt kérdés

Ma kb 5-körül volt egy ejakulációm, utána pisiltem, meg is fürödtem stb, majd kb 7 körül szeretkeztem a barátnőmmel, egy kicsit óvszer nélkül is.

Így ki tudott tisztulni már a húgycsövem nem? Ugye nem sok esély van a terhességre így?


Tudom furcsán hangzik, de normális válaszokat kérek.


2016. jún. 13. 20:58
1 2
 1/12 Linó03 ***** válasza:
Ha nincs előváladékod, akkor kicsi az esély a terhességre, de ha tudjátok, hogy nem biztonságos, akkor miért csináljátok?
2016. jún. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát utólag én is így gondolom, de hát akkor elfogott a hév... :/

Viszont egy pisilés, fürdés elegendő hogy kitisztuljon a pénisz nem? Én legalábbis így vettem észre eddig.

2016. jún. 13. 21:04
 3/12 anonim ***** válasza:

Így vetted észre?

Mikrobiológus vagy?

És nem ez a legveszélyesebb, de nem is biztonságos.

2016. jún. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi az esélye. Kell 2-3 nap, mire helyreáll a megtermékenyítéshez szükséges ondósejtszám.
2016. jún. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ráadásul bele sem ejakuláltál a barátnődbe.
2016. jún. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen! Én is így gondolom. kb 5 perc után már vettem gumit, tehát tényleg nem lehet baj.

Tanultam az esetből!

2016. jún. 13. 21:17
 7/12 anonim ***** válasza:

Nemrég olvastam a neten angolul egy publikációt egy brit kutatásról, ami arra az eredményre jutott, hogy a férfiak közel 40 %-ának tartalmaz komolyabb mennyiségben életképes spermiumokat az előváladéka (az ismételt kísérletek során azt találták, hogy alkati dolog, akinek nincs az előváladékában, annak jellemzően nincs, akinek pedig van annak mindig van, te meg nyilván nem tudhatod, hogy melyik kategória vagy.


A legjobb barátnőmnek egy gyönyörű kislánya fogant megszakított közösülés mellett, csak akkor ők már 26 és 28 évesek voltak és házasok, és pár éven belül amúgy is akartak volna gyereket.


Tavaly februárban sokáig gondolkoztam rajta, hogy válaszoljak-e egy 16 éves kamaszlány kérdésére, aki megszakításos közösülést alkalmazott a barátjával védekezés helyett, és az általa leírtak alapján szinte biztos voltam benne, hogy terhes, mert tipikus beágyazódási tünetek észlelt magán. Pár nappal később leírta, hogy tényleg pozitív lett a terhességi tesztje.


Később megosztotta a fejleményeket, utoljára azt, hogy 17 évesen megszülte a kislányát, mert a szülei ellenezték az abortuszt, így nem írták alá a szülői belegyező nyilatkozatot. A barátja még a terhesség alatt elhagyta.


Tényleg elég kicsi az esély arra, hogy valaki így teherbe essen. Csak - tekintve a tétet - azt lenne érdemes átgondolni nektek is, meg minden hasonló helyzetben lévő fiatalnak, hogy megéri-e kockáztatni, hogy ti essetek bele a "hibaszázalékba".

2016. jún. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem meg ilyenkor az jut eszembe, hogy peteéréskor is csak 20% az esély... akkor megszakítástól h lenne ilyen nagy?
2016. jún. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

# 8: A Pearl-index éves intervallumot vizsgált: hogy az adott módszert használók közül 100 nőből hány esik teherbe egy év rendszeres szexuális élet mellett. Tehát NEM egy alkalomról van szó.

Viszont Murphy-törvénye abszolút működik e téren: ha valaki nagyon teherbe akar esni, annak 20%-a van valóban, ha meg nem, akkor kb. 90%.

2016. jún. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

# 7: Érdekes, ez a 40% teljesen egybecseng a megszakításos védekezés Pearl-indexével, úgyhogy valóban lehet benne valami.


Nőként személyes tapasztalatom, hogy a férfiak esküdöznek, hogy nekik nincs is előváladékuk... de orális szex közben ÉRZEM, hogy van, csak annyira minimális mennyiség, hogy ők nem veszik észre. (Az ízét lehet érezni egyértelműen.)

2016. jún. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!