Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mirabella fogamzasgatlorol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mirabella fogamzasgatlorol velemenyek?

Figyelt kérdés
2016. júl. 15. 11:28
 1/3 anonim válasza:
Szia! Én 3 hónapja szedem, fogytam tőle egy keveset, meg néha feszül a mellem. Mást eddig nem tapasztaltam, de nekem azt mondta az orvosom, h teljes védettséget csak akkor nyújt, ha beszedtem egy teljes levelet, meg még egy hetet várjak. Libidóm nem csökkent, a többire nem tudok válaszolni...
2016. júl. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 9 hónapja szedek mirabellát. Rossz tapasztalatom nem volt, de múlt hónapban a 3. héten kimaradt az első szem és akkor a tájékoztatóban olvasottak alapját ki is hagytam a töbit és új levéllel kezdtem 7 nap után. Akkor rendesen meg is volt a vérzésem, de a mostani a szokásos 4-5 nap helyet csak 3 volt. -hízni nem híztam tőle, étvágyam nem lett nagyobb, libidó csökkenést nem tapasztaltam, izületi fájdalmaim nincsenek tőle, árban közepes árkategóriájú ami számomra elmegy, de lehetne olcsóbb is. Első hónapban néha jelentkezett pecsételő vérzés, következő levélnél pedig csak megvonásos vérzés előtt feszült kicsit a mellem.
2016. júl. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Hajhullast nem tapasztaltatok?szebb lett a borotok?
2016. júl. 26. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!