Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1 hónapja keztem fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja keztem fogamzás gátlót szedni ha ki hatytam 8 szemet akor tuti terhes letem vagy lehet h etől még hatot? Mert mán meg kelet volna jönie de sehol semi.17/L

Figyelt kérdés
2016. júl. 16. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Így teljesen feleslegesen szeded, biztos, hogy nem hat rendesen... Ha a tabletta bevétele utáni 4 órában hánysz vagy hasmenésed van, akkor pótolni kell a szemet, mivel valószínű, hogy nem szívódott fel rendesen, ami ugyanolyan, mintha elfelejtetted volna bevenni. Ez már egy szemnél is probléma, 8-nál pedig már elég durva... Ez nem valami cukorka, amit összevissza lehet szedni bárhogyan.


De ettől függetlenül az, hogy mikor jön meg az első levél után, teljesen kiszámíthatatlan. Hónapok kellenek, hogy megszokja a szervezeted a fogamzásgátló tablettát, és kialakuljon egy rendszeres, megbízható mesterséges ciklus. Úgyhogy semmi gond, ha még nem jött meg, nekem az első hónapokban a szünet után, a következő levél 2-3. napján jött a vérzés.

2016. júl. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
írattál volna fel magadnak helyette receptre észt, hátha valami maradék jutott volna a fazék aljából, azzal is többre mennél. szerencsétlen idióta...
2016. júl. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hogy a búbánatos ménkűbe sikerült 8 szemet kihagyni rögtön az első hónapban?

Eleve az első hónap alatt nem ajánlják a védekezés nélküli szexet sem (mindegy mit ír a papír. )

Vegyél tesztet aztán kiderül de elég nagy mázlid van ha nem fogant meg a pici.

2016. júl. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Remélem az vagy te szerencsétlen :D
2016. júl. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Nem lehet hogy véletlenül FOGALMAZÁSgátlót vettél be? Amúgy ha biztos választ akarsz akkor menj el orvoshoz abból nem lehet bajod.
2016. júl. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem te fogalmazásgátlót vettél be mert nem tudsz írni.
2016. júl. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

jajj emberek, tutira kamu a kérdés :D


ilyen hülye (bocsánat, ijen hüje) nem lehet valaki :D :D

2016. júl. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Esetleg egy teszt ? Abbol kiderul. De nem szabad ilyen felelotlenul szedni. Mert igy kb. olyan mintha nem is szedned..
2016. júl. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!