Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló és megszakítás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló és megszakítás együtt megfelelő védekezés?

Figyelt kérdés
Most fogom elkezdeni a 2. levél gyógyszert. Az 1. hónapban óvszerrel védekeztünk, de azt már nem szeretnénk, de azt se akarjuk, hogy elmenjen bennem. Ha lehet személyes tapasztalatokat kérek,és véleményt! :) köszönöm :)
2016. júl. 16. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha megfelelően szeded a fogamzásgátló tablettát (nem hagysz ki egy szemet sem és nem szedsz mellette pl. antibiotikumot, nem hányod ki stb.), akkor az már önmagában is biztonságos. Én nem igazán értem, miért nem akarjátok, hogy elmenjen benned a párod, mi gyakorlatilag azért váltottunk az óvszerről a tablettára, hogy ezt megtehessük. 3 évig szedtem a gyógyszert, és már két hét szedés után elhagytuk az óvszert és simán belém ment a párom. Sosem lett belőle probléma. (Amit szedtem, az az első tablettától kezdve véd a papír szerint.)

21N

2016. júl. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen fölösleges a megszakítás. Akkor minek a gyógyszer? Én is szedem,és mi is két hét után hagytuk el a kiegészítő védekezést. A gyógyszer magában is véd. Mi is azért váltottunk,h belém mehessen.
2016. júl. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló bőven elég. Ne szivasd már szegényt megszakítssal!
2016. júl. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A tabletta (és hüvelygyűrű) lényege hogy nem kell semmi mechanikus vagy egyéb beavatkozás az együttlét során. Akkor kidobott pénz kb :) Ez a lényege hogy ne kelljen.


Én 7 éve használom a fogamzásgátlót és nem volt belőle gond, sose volt mellé megszakítás (csak ha pl hányás volt, más gyógyszer vagy váltás, amikor a papírja is írja) :)

2016. júl. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. júl. 19. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!