Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van még így bárki vele, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még így bárki vele, hogy annyira utálja a gumit, hogy ha csak az van, mint egyedüli lehetőség, inkább az egész numerát hagyja a francba?

Figyelt kérdés

2016. júl. 19. 20:42
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Én gumival is! f.
2016. júl. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
akkor megy nálam az atm
2016. júl. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
74%
Úgy kell neked ha ennyi eszed van! Inkább ejted teherbe? Vagy hagyod hogy szedje azt a sok szemét tablettát ami akár meddővé is teheti? Remélem te sem fogsz szaporodni!
2016. júl. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
0%

Jelen!


De én meg is válogatom kinek tenném be. A discos ri..bancok nálam sose voltak pálya. S egyébként is orálpárti vagyok. Szóval ja. Én ilyen vagyok. Talán ha kétszer volt rajtam gumi összesen, pedig már közel a negyven.

De - újra leírom - nem kefelék meg csak úgy akárkit ahogy manapság divat: hogy a buszon felszedem, s mire megállóból indul a busz már túl is vagyunk mindenen.

2016. júl. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Én se dugok össze-vissza. Egy vadi új csajnál nagyon megnézem az előéletét, sőt szemrevételezem a nyílások állapotát is, de ha bármi okból ragaszkodna a gumihoz, akkor inkább megköszönném az addigi részvételt.

Annyira fos a gumi, hogy teljesen értelmetlenné teszi az egész aktust.

2016. júl. 19. 21:26
 6/33 anonim ***** válasza:
96%

Volt nekem is pár ilyen pasim de az lett a vége hogy szákitottam velük.Ha ők annyira nem képesek hogy óvszert húzzanak (csak a kapcsolat elején) akkor nehogymár én tegyem tönkre fogamzásgátlóval a szervezetem.Valamit valamiert.Nállam amúgy is nagyon fontos a védekezés,sokkal könnyebb egy óvszert feltenni mint egy abortuszon keresztül menni.

19/L

2016. júl. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

6-os

Ezt nem vitatom, csak hogy annyira fos dolog lesz a szex, hogy kb felér egy közepesen langyos mosogatás élményével.

Akkor már inkább csak orálozzunk az elején, de a gumit inkább soha.

Amúgy nekem azért sem para a megszakítás, mert soha nem élveztem el korán, mindig precízen kontrolláltam.

2016. júl. 19. 21:57
 8/33 anonim ***** válasza:
0%
6-os vagyok :) akkor ne haragudj, mint nő nehéz elképzeljem miért annyira rossz óvszerrel (lehet azert mert nekem ugyan olyan szinte mint nélküle)
2016. júl. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Semmi gond, tudom, hogy nehéz elképzelni nektek.

Viszont a kapcsi elején csak petting az szerinted járható út?

2016. júl. 19. 22:01
 10/33 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem, főleg egy kapcsolat elején alap dolog az óvszer. Aztán pár hét/hónap után úgyis felmerülnek más lehetőségek. Úgy gondolom ennyit lehet áldozni. Ha fogamzásgátlót szed az ember egyébként még oké, de a megszakítás...Az nem járja! Alkalmi kapcsolatnál pedig főleg, lehet, hogy sosem látod az illetőt többé. Persze férfiként könnyebb a helyzet, mert nem ő lesz terhes adott esetben stb. Persze valahogyan mindig a nők kardoskodnak a gumi mellett.Nekem is volt partnerem akinél fel sem merül, hogy nem használja más pedig dobbantott, mert ő fel nem húzza...
2016. júl. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!