Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem védekeztünk de időben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izabella_Andrea kérdése:

Nem védekeztünk de időben kivette. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A ciklusom 25. napján voltunk együtt, nem védekeztük de időben kivette amielőtt elment volna. A ciklusom átlagban 33 napos . Lehetek terhes?

2016. júl. 20. 11:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az előváladékban is lehet hímivarsejt, tehát igen, előfordulhat.
2016. júl. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%

Ertsd mar meg hogy NINCS olyan hogy idoben kivette!!!!!

Elovaladektol ugyanugy terhes lehetsz

2016. júl. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
28%
Ez nem igaz, az előváladékban csak akkor lehet sperma, ha közvetlenül előtte egyszer már elélvezett a férfi. Ne aggódj, ha az az első menet volt, nincs esély terhességre.
2016. júl. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

igen lehetsz...


23F

2016. júl. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

A megszakításos módszer alkalmazásához nagymértékű önkontroll szükséges, és még így sem hatékony formája a születésszabályozásnak! Spermiumok kerülhetnek ugyanis a hüvelybe, ha a megszakítás nem megfelelő időben történik, vagy ha az előváladék spermiumokat tartalmaz. Mindemellett a megszakításos módszer nem véd a szexuális úton terjedő nemi betegségektől sem!


Becslések szerint minden 100 nőből 17-27 esik teherbe a megszakításos módszer alkalmazói közül.

2016. júl. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
És ha figyelembe vesszük azt hogy naptármódszer szerint nem lehetek terhes, akkor mi van?
2016. júl. 20. 11:49
 7/17 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes de elég pici az esély rá. Én fél évig csináltam ugyan ezt a volt párommal és szerencsére egyszer sem lettem terhes. Valószínűleg normálisan meg fog majd jönni mikor kell. De azért ebből ne csináljátok rendszert mert sosem lehet tudni.
2016. júl. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Terhes vagy! :-P


A naptár módszer még rosszabb, egy nőnek egy rendesebb orgazmustól is lehet tüszőrepedése ...

2016. júl. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A baj csak az hogy túl fiatal vagyok és ami még nagyobb gond hogy megcsalás volt...ill. erőszakolás szerűség... tehát nem élveztem el ls az egész nem tartott tovább 2 percnél
2016. júl. 20. 12:07
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha erőszakolás volt, akkor talán rendőrség, nőgyógyász és esemény utáni.
2016. júl. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!