Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A baratnom, amikor kozonsegben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom, amikor kozonsegben vagy barholl vagyunk, es valami olyasmit mondok ami nem tetszik neki, meg szokta markalni a farkam, szerintetek ez ciki?

Figyelt kérdés

maskulomben en elvezem az ilyen bolond lanyokat,es talan epp ezert kedvelem annyira,csak ha mas eszreveszi hulyenek fog nezni attol felek.


clyde


2010. ápr. 16. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
nem ciki de ha egy nagymamóka észre veszi, szívrohamot kap:D
2010. ápr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
maúnika
2010. ápr. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

klájd, te egy elb.szott kis homokos vagy, neked nem barátnőd van, hanem egy kanrajod, aki naponta megtölti egy adaggal az ánuszkádat. Ja, és nem hülyének néznek az emberek, hanem b.zinak.


cső babi nébi

2010. ápr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hidd el hogy bu zi nem vagyok,olyan baratnom van,amilyen neked sosem lessz,de koszi az aprocska velemenyed,mert nem erdekel :* csok


clyde

2010. ápr. 16. 19:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát, tudod ez egy olyan dolog ami undorító. Ez akármilyen oldalról szemléljük szexuális tevékenység, az pedig két emberre tartozik, szerintem ez még undorítóbb, mint amikor előtted smárolnak a buszon fél órán keresztül. Ha ketten vagytok az más, rátok tartozik és kész. Neked sem kellemes, ha olyat kell látnod, amit nem akarsz. Primitívnek fognak tartani titeket, ha ilyeneket műveltek. Tudom, hogy nem te csinálod, de ha zavar, márpedig zavar, azért írtál ide, akkor mondd el a barátnődnek, hogy társaságban viselkedjen úgy, ahogyan ő is elvárná másoktól.

Ne haragudj, ha bántó voltam, nem annak szántam a dolgot, csak próbáltam a saját véleményemet megfogalmazni.

2010. ápr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

koszonom kedves 20 10 es,miert nem tud mindenki igy valaszolni?


clyde

2010. ápr. 16. 20:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez mióta fogamzásgátlás témakör?
2010. ápr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!