Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hol veszel gumit? És nem ciki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol veszel gumit? És nem ciki a pénztáros előtt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 10:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem ciki, de már hál istennek nem kell vennem.
2010. jún. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ha ciki akkor még nem vagy elég érett a sexre...

Am van olyan is h a 14 éves kisgyereknek apuci veszi a gumit h a 14 éves lányka akit kúrogat ne legyen terhes, és amikor apuci azt mondta h nem kéne annyit qrni, és nem vesz gumit akkor csinálják anélkül mert milyen ciki már venni...

2010. jún. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Rossmannba vagy DM-be. Egyáltalán nem ciki -.-
2010. jún. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
rossmann vagy dm én is (igyekszem természetes fejet vágni, de azért furcsa:D ) 20 éves L (nem értem miért én veszem és nem barátomXD)
2010. jún. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Bemész akármilyen boltba, odarkaod apultra és cső. Senkinek semmi köze, hogy ki mit vásárol. Ha lehet kapni, miért ne lehetne megvenni? Sajtot sem ciki venni, ha szereti az ember...
2010. jún. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
hát szerencsére Match ba ott van a pénztárnál kirakva, szal akkor megyek oda ha nincs ott senki, persze Intersparba Sparba is pénztárnál van
2010. jún. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

nem ciki.. :) én tescoban szoktam.. sőt.. vettem már ott sikosítót is. :) én női pénztároshoz szoktam beállni sorba.. :)

20/F

2010. jún. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

most már fogamzásgátlót használok, de régen drogériában vettem.nem ciki, akinek ciki az még nem elég érett a szexhez!

21/L

2010. jún. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Netről rendeljük olcsón. Ciki? Ciki, hogy védekezel? Ugyanmár...
2010. jún. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Már mér lenne ciki?


Én patikába veszem, ha valami fiatal patikus van még el is szoktam beszélgetni vele, hogy van-e valami új cucc, jó-e stb :D


Amúgy meg bekaphatja mindenki, szóval nem ciki :P

2010. jún. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!