Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet hogy hulye kerdes lesz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy hulye kerdes lesz, de felteszem kerlek valaszoljatok! Szoval majus elejen pettingeltem. Terse lennék?

Figyelt kérdés
Rendesen volt csak kezzel ujjazas eloszor en, aztan en neki. A kezemre elvezett, aztan megtoroltem egy zsepivel, masikkal magam is. De lehet hogy hozzam ert a kezem ott alul.. Utanna rendesen megjott ahogy szokott 6 napig eros verzes juniusban is bar negy nap keses volt es addig hasfajas, es barans folyas egy kis verzessel. De utanna megjott megintcsak eros verzessel,5-6 napig. Most 3 napja kesik a menstruaciom, ugyan olyan tuneteket produkalok mint multkor, hasfajas, barnas folyas volt egy nap vereztem is kicsit. Lehet h a stressz hisz ket csaladtagomat is elvesztettem mar ebben a honapban, igy lehet az is kozre jatszik. Semmi hanyinger, menszeselmaradas igy nem volt. Russzulletem sem. Csak a szokasos pattanasok hasfajas kis mell multkor es ennyi. En terhes lehetek? Aggodok kicsit. Hisz igaz nem nyult fel nekem olyan kezzel, elobb en aztan o volt kielegitve, en sem nyultam utanna fel magamnak semmi, masik zsepivel toroltem meg magam, ennyi volt. De aggodok megiscsak.

2016. júl. 22. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szinte tuti nem.
2016. júl. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jajj egyelek meg... Nem vagy terhes, így nem is leszel és ne idegeskedj emiatt. Meg amúgy is már megjött azóta párszor is. Csiagalom, további szép estét.
2016. júl. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen nektek
2016. júl. 22. 22:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes nyugi. De ha nagyon parazol veszel egy tesztet es ha latod az egy csikot megnyugszol;)
2016. júl. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tuti nem vagy terhes! A terhességi tesztet akkor töltsd ki ha akarod hogyha kimarad az egész ciklus!
2016. júl. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!