Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Átszeretnék váltani az óvszerr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átszeretnék váltani az óvszerről a fogamzásgátlóra, mik a tapasztalatok lányok?

Figyelt kérdés
Hogyan is működik ez tulajdonképpen? Elmegyek az orvoshoz,ő megvizsgál és felírja a tablettát? minden hónapban kell menni az orvoshoz feliratni,vagy egy alkalommal felír többet? Ha minden hónapban kell menni,akkor mindig megvizsgál? Milyen tapasztalatotok van a fogamzásgátlóval? MILYEN változások történtek a testetekbe? Valóban hízlal,vagy ez csak egy buta koholmány? A válaszokat előre is köszönöm nektek!

#foamzásgátló
2016. júl. 23. 10:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül átlagosan a fogamzásgátló tabletta?
2016. júl. 23. 10:13
 2/5 anonim ***** válasza:

Symiciat szedek

Elso alkalommal a nogyogyasz megvizsgal, feltesz par kerdest

Egyszerre 3 havit lehet feliratni, az enyem 6500 3 honapra

Ha kerdesed van az orvos segit:)

2016. júl. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Először nőjél fel!
2016. júl. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
miért nőjek fel? 22 éves vagyok és nem érzem magam gyereknek:) kérdéseim vannak,amikkel nem vagyok tisztában,ezért tettem fel,gondolom te se úgy születtél,hogy mindent tudtál:)
2016. júl. 23. 11:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Orvoshoz elmész, megvizsgál, kérdez párat. Ha lelkiismeretes elküld pár laborvizsgálatra, ha nem akkor nem. Ha esetleg vannak panaszaid, pl. pattanások stb. akkor olyat ír fel ami abban is segít, mondhatod neki, hogy vannak ilyen gondjaid, de nekem anno mondta, hogy látja ilyen baj nincs, így nem olyat ír. 3 havi adagnyi receptet ad, de ajánlom, hogy kérj 1 havit első alkalommal és inkább menj vissza mert pl. nekem fájt a lábam tőle rövid idő után , szóval kuka lett... Az árak változók, 4-8 ezer/3hó körül. A receptíras csak pár perc, 3 havonta kell menni általában, ha 3 havis recepetet ad. Akkor már nem vizsgál. Állítólag már nem hizlalnak, a súlyod nőhet, de azért mert vizet tart vissza a szervezeted a gyógyszer miatt. De jobb ha folyamatosan figyeled a mérleget. Változást én nem tudom mit okoz, mert még nem szedtem hosszabb ideig. De állítólag csökkent vérzés, kevesebb vagy szinte 0 Pms tünet. Esetleg szebb bőr, kevesebb szőr, nagyobb mellek. Viszont depresszió, hüvelygomba, libidó csökkenés,nedvesedes hiánya, étvágy stb. is mellékhatása.
2016. júl. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!