Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tablettának...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tablettának mikor jelentkeznek az egyéb hatásai?

Figyelt kérdés
Barátnőm most kezdte az első levelet. Mikor jelentkezhet pl. hízás, mellnövekedés és már az első levél után lehet e valamilyen változás a menstruációjában?
2010. ápr. 16. 23:53
 1/5 anonim válasza:
egyszercsak.
2010. ápr. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Többnyire beállítja a menstruációt... A jelentkezésük relatív, mindenkinél más... Igazából, amennyi előnye, annyi hátránya is van... Előfordulhat libidó csökkenés is...
2010. ápr. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első levél után annyi lesz a változás, hogy enyhébbek lesznek a görcsei (már ha egyáltalán voltak) és kevesebb ideig tart a vérzése. Nálam így volt. Hízni nem mindenki szokott.
2010. ápr. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 nicol90 ***** válasza:

én most kezdtem gyógyszert szedni és a következőt vettem észre magamon:

*pecsételő vérzésem volt

*a mellméretem nőtt 2 számmal:D

*hízni nem híztam

*a libidóm nem csökkent

*a menstruációs görcseim megszűntek

*és kevesebb ideig tartott a menstruációm


én ezt vettem észre magamon,de ez nem azt jelenti,h a barátnődnek is ennyi lesz!!!!

2010. ápr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. ápr. 18. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!