Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló beszedése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló beszedése után mikor jelentkeznek a tünetek?

Figyelt kérdés
ELőfordulhat hogy a 3. levél végénél jelentkeznek? Vagy inkább az elején szokott?? Ha az első 3 levélnél semmi bajom azt jelenti hogy jó a gyógyszer?
2008. okt. 6. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen "tünetekre" gondolsz?
2008. okt. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az első hónapokban szokott előfordulni barna folyás, v fejfájás v hasonlók. Ha neked nem volt ilyen és már a 3-dik levélnél tartasz, akkor szerintem nyugi van, bevált a tabletta a számodra.
2008. okt. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mellékhatások. Bocsi elírtam
2008. okt. 6. 18:54
 4/11 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert most vagyok a 3. levél végén és eléggé "elszaporodtak" rajtam a pattanások :D Nem vészes csak több mint szokott lenni és ezért gondoltam h hátha az miatt van
2008. okt. 6. 18:54
 5/11 A kérdező kommentje:
AM ilyenkor már belémélvezhet a barátom?:D
2008. okt. 6. 18:55
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Már az első levél védettséget nyújt, úgyhogy nyugodtan lehet szexelni.

Az is lehet, hogy a pattanások étel miatt szaporodtak el. Zsíros ételek, vagy magvak. Nem hinném, hogy a gyógyszertől, hisz pont megszüntetni szokta őket!

2008. okt. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az án párom is első levél után élvezet belém,azért vagyok most 4hónapos terhes.de nem mindenki jár igy.szedtem rendesen,mielőtt valaki azt irná hogy biztos kihagytam vagy nem szedtem.
2008. okt. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

sztem ha elszaporodtak rajtad a pattanások inkább menj vissza a dokihoz h ez a gyógyszer neked nemjó. volt egy ismerősöm aki tablettát váltott, és elszaporodtak rajta a pattanások, de úgy h teljesen tönkretették az arcát, tablettát váltott, de heges maradt az arca néhol.

szóval sztem inkáb menj vissza a dokihoz, annyiféle tabletta van, biztos találtok számodra megfelelőt, mert a általában az igaz h a tabletta megszünteti a pattanásokat és nem felerősíti. ha felerősíti akkor gáz van

2008. okt. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem is az h elszaporodtak a pattanások. Eddig is volt rajtam mindig 1-2 kisebb de most nagyon aprók, és sűrűn helyezkednek el a homlokomon. Mensi elött vagyok pár nappal. Régebben mielött nem szedtem tabit akkor is volt mikor kirügyesedtem mensi elött. Nem lehet h attól van?
2008. okt. 7. 16:54
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
amikor nekem megvan,vagy közeledik a mensi,mindig ki pattogzom,de amig nem hagytam abba a tabit szép tiszta volt
2008. okt. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!