Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hüvelygyűrűt szeretném kipróbá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelygyűrűt szeretném kipróbálni aki már tapasztalta válaszol nekem?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy könnyű felhelyezni ? és hogy biztos jó helyre megy , ha nem azt érzem ? és belém élvezhet a párom ? és ha most kezdem el és előtte nem használtam még csak óvszert fogamzásgátló gyanánt akkor a felhelyezést követő egy hétig még plusz védekezés kell ugye ? ja igen és nem tudja feltolni esetleg szexközben , hogy aztán ne tudjam kiszedni? köszönöm csak még most megyek az orvoshoz és előtte szeretnék kicsit tanácsokat meg hallgatni :)

2016. júl. 29. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérd ki a nőgyógyász tanácsát
2016. júl. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyes! 😊 Nem megbántásból,de nem muszáj mindegyik kérdéshez írnod.


Kérdező!


[link]

2016. júl. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez hasznos volt ez az oldal ,de viszont ha lehet sajàt tapasztalatokat is szivesen meg hallgatnék :)
2016. júl. 29. 14:07
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

Én 7 hónapja használom. Imádom! Se hányás se hasmenés miatt nem kell aggódni.

Össze kell a közepén nyomni és úgy felhelyezni, rugalmas, egyszer-kétszer még fura de utána ráérezni. Bizonyos mélység után kirúgja magát a megfelelő helyre, nem érezni. A lényeg hogy bent legyen, mindegy hogy azon belül hol van, érintkezik a nyálkahártyával és felszívódik. 24 óránként 3 órát lehet kint a ciklus alatt és a felhelyezéseknél is ennyi a max idő, tehát hétfő reggel 8kor leveszed akkor egy hét múlva hétfőn 8kor de legkésőbb 11kor fel kell tenned.

Beléd élvezhet természetesen, nincs peteérés, elvékonyítja a méhnyálkahártyát és a ph is kellemetlenné válik a spermák számára. Ha nem csúszik be hiba, akkor a ciklusod minden napján védett vagy! Az elsőnél érdemes egy gyűrűt megvárni és a második felhelyezés után mehet gumi nélkül. Nekem ezt mondta a doki.

Nem tudja feltolni mert a méhszáj nem 5cm széles, az én párom nem is érzi már hogy bent van. Sőt sokszor legalább a helyére megy :D De mindig elérem, sőt mire ki kell venni, előtte való nap lejjebb jön :D

2016. júl. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!