Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kis verzes mensi helyett,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis verzes mensi helyett, esetleg kisbaba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

22 eves vagyok, gyogyszer nem szedek, es parommal masfel hete megszakitassal vedekeztunk, mara enyhe pecsetelos verzesem lett vilagos barna nehol feketes foltokkal a tamponon.. Ugyan a menszeszemet csak 3 nap mulva varom, esetleg kisbaba lehet a dologban? Nogyogyaszommal mar idopontot egyeztettem szerintettek? :)


2016. aug. 2. 13:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Es meg annyi hogy holnap reggel tesztelek ugy tudom reggel a legmegfelelobb :)
2016. aug. 2. 13:57
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, attól hogy többször felteszed a kérdést, pont ugyanazt a választ fogod kapni minden esetben... szerintem
2016. aug. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod hogy a megszskításos szex Nem Védekezés. Több lányt ismerek aki így lett terhes... Ha nem akartok gyereket akkor védekezzetek. Mert a megszskításos szex tényleg nem Védekezés. Hiába van olyan aki 5-10 évig így csinálja és nem lesz terhes... De valaki meg igen... Szóval ha nem akartok gyereket akkor ne legyetek felelőtlenek. Aktus után kB 18-20. napon mutatja ki a terhességet a teszt a doki 5 hetes terhességet már lát..
2016. aug. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Másfél hét után lehet a beágyazódási vérzés, ami nem mindenkinél jelentkezik, de egy tipikus kora terhességi tünet.


Terhességi tesztet kicsi korai még csinálnod, mert még nem adna megbízható eredményt.


Ha negatív, az még nem jelent semmit, mert jellemzően az elmaradó menstruáció időpontjában, vagy esetleg picit később lesz pozitív, de ha nagyon korán kezdődött a beágyazódás, ezért előbb termelődik a hcg hormon a szervezetben, és érzékenyebb a teszt, akkor van egy kis esély arra, hogy már ilyenkor is legyen egy nagyon halvány második csík, ha terhes lennél.

2016. aug. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg megjohet normalisan. Nem minden ciklus egyforma. De a holnapi teszt tobbet mond.
2016. aug. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!