Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Először szex fogamzásgátlóval,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először szex fogamzásgátlóval, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el szedni fogamzásgátlót. Érdekelne, milyen vele az első? Valóban teljesen rendjén van ha az ejakuláció közvetlenül a hüvelybe történik? És ha rendesen, a menstruáció első napján kezdtem el szedni, tényleg védelmet nyújt már az első naptól is?

2016. aug. 4. 03:51
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Védelmet nyújt de én az első 2 -3 hónapban + Óvszerrel védekeztem biztos ami biztos. A fogamzásgátló tabletta a nemi betegségektől nem véd meg. Szóval használj plusz gumit. Meg kB a nők 10-15%-a fogamzásgátló tabletta mellett is terhes marad.
2016. aug. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Édes Istenem! Előbb tájékozódni kellene. Használni az agyadat! Aztán elkezdeni szedni azt a szart. Ha valamit meg nem tudsz, az orvostól megkérdezni!
2016. aug. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, rendben van a punciba élvezés. Erre van kitalálva! :)

Viszont: fertőzések, nemi úton terjedő betegségek ellen nem véd, inkább hajlamosít, mert gyengül kicsit a védekező képesség!

Hivatalosan így már az 1. naptól véd, de nekem az orvosom azt mondta kacsintva, hogy ha biztosra akartok menni, várjatok a 2. levél kezdetéig! :) De hónapokig nem kell várni, az felesleges!

Nőként nem éreztem sokkal másabbnak (nyilván másabb tapintásra), csak lelkileg közelebb érzem!!! Neki ég és föld! :)

2016. aug. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elvileg véd már az első naptól, de én inkább vártam egy hónapot vele, hogy ha mégsem jó a tabi akkor észreveszem, plusz egy hónap után BIZTOSAN hat :)
2016. aug. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!