Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Antibiotikumot kell szednem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Antibiotikumot kell szednem fogamzásgátlóra, és most vagyok a szünetben, ilyenkor mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Párommal együtt voltunk, tudom, várni kell 3 napot ire elkezdhetem szedni, azaz ez a nap a vasárnap lesz, de nekem pénteken kezdődött az egy hetes szünet, és hétfőn fog megjönni, csap bár napig fogom szedni az antibiotikumot, és azon a héten pénteken kezdem a következő levelet.


A kérdésem az lenne hogy ha a tablettamentes hét 3.napján elkezdem szedni az antibiotikumot és a következő levél első szeménél már abbahagyom akkor mennyit kell várnom hogy rendesen hasson a tabletta?



2016. aug. 5. 15:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az orvos nem mondta amikor felírta az antibiotikumot? Milyen a fogamzásgátló? Milyen az antibiotikum? Sok a változó. Menj az orvoshoz és kérdezd meg. 25L
2016. aug. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Symicia fog gátló és aktil duo

Nem mondott semmit mert nagyon sietett a doki én pedig utolsó pillanatban léptem be, gyorsan megvizsgált, felírta és mennem kellett, időm nem volt rákérdezni, meg nem is gondoltam rá mert csak a gyógyszertárban tudtam meg hogy antibiotikumot írt fel

2016. aug. 5. 15:07
 3/16 A kérdező kommentje:
Ha meg tudnám oldani hogy elmenjek hozzá megtenném, de nem tudom mert szabadságon van már, felhívni se lehet ilyenkor
2016. aug. 5. 15:08
 4/16 anonim ***** válasza:

Nagyon sietett a doki és felírt egy random antibiotikumot úgy, hogy meg se kérdezte szedsz e fogamzásgátlót?

Aha...... Jelentsd ezt be a kamaránál az ilyennek vegyék is el az engedélyét..de a receptírási jogát mindenképp

2016. aug. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Most én erről nem tehetek, valaki tudna nekem az eredeti kérdésben segíteni?
2016. aug. 5. 15:23
 6/16 anonim ***** válasza:
Milyen az antibiotikum? Ha érzékeny vagy rá akkor kiüti a fogamzásgátlódat meg téged is egy időre.
2016. aug. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

875mg/125 mg

eddig sose okozott problémát nekem ez a típusú antibiotikum, mármint még a tabletta előtt szednem felfázásra és nem volt tőle bajom és helyre is hozott.

Meddig kéne kiegészítő védekezés ha mondjuk szerdán venném be utoljára és pénteken kezdeném az új levelet?

2016. aug. 5. 15:37
 8/16 anonim ***** válasza:

875mg/125 mg

Az oké de mi a neve a gyógyszernek? mit tartalmaz? Milyen típusú? Most, hogy mennyi a hatóanyag az totál érdektelen ha nem tudjuk mi van benne.

2016. aug. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
fentebb írtam hogy aktil duo
2016. aug. 5. 15:40
 10/16 A kérdező kommentje:
amoxicililin, klavulánsav, szilícium dioxid, magnézium sztearát, kroszkarmelóz nátrium, kroszpovidion stb
2016. aug. 5. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!