Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a menstruációs vérzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a menstruációs vérzés másnapján védekezés nélkül lefekszek a barátnőmmel, mekkora a teherbeesés veszélye?

Figyelt kérdés
2016. aug. 9. 01:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincsen nagyobb védelem, mint a hónap többi napjába. Védekezz és nem fáj a fejed... :)!
2016. aug. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért valamivel nagyobb a védelem, mint középidőben, de én sem szórakoznék ezzel a helyetekben.
2016. aug. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért elég fura, hogy védekezés nélkül... Nőként elképzelhetetlennek tartom, hogy ilyenkor ne helyezzek be magamnak nő óvszert, vagy vannak kifejezetten erre a célra tervezett műanyag cuccok (a pontos nevét nem tudom). :D

Szóval, ti így durr bele csináljátok? :D Nem féltek, hogy minden véres lesz?

2016. aug. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Számomra tök izgató a véres punci, ráadásul jobban csúszik :D
2016. aug. 9. 01:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én egyszer az egyik partneremmel amikor meg volt neki (nálam töltötte a hétvégét), és mi ko konkrétan semmi védekezés nélkül csináltuk, és úgy, h mindig benne élveztem el. Ez legalább 5-6szor megismétlődött a hétvége alatt. És nem lett terhes. Legalábbis nem tudok róla, bár igaz, h azóta már megszakította velem a kapcsolatot... :-( Amúgy ez június végén volt szóval go dolog azóta már csak kiderült volna, h terhes e vagy nem.


Amúgy én is paráztam rajta, h biztos h jó ötlet e, de azt mondta, h ne aggódjak, nem lesz gond..

2016. aug. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!