Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tusoltam a barátnőmmel, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tusoltam a barátnőmmel, és lehet belőle baj?

Figyelt kérdés
2 hete történt, hogy szombaton és vasárnap is együtt tusoltunk.. nem volt semmilyen különösebb szexualitás. Annyi, hogy mind a kettőször engem "kényeztetett" (aki nem értené: kiverte) és a második alkalommal gumi is volt rajtam, hogy biztos ami biztos. És fájdogál pár napja a hasa, lassan meg kéne, hogy jöjjön neki és félünk hogy lett valami baj. Igazából nem nyúltam fel neki meg semmi. 2-3x ért hozzá a farkam az ő pinája főlé és ennyi. És meleg vízbe tusoltunk és utána meg tusfürdővel letusoltunk és megtörülköztünk. És így mostanában többet alszik kicsit. De azon kívül semmi más nincs. Csak nagyon be vagyunk parázva. És szeretném biztosra tudni hogy nem lesz-e ebből baj?

#hasfájós #tusolás a barátnőmmel
2016. aug. 11. 13:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Made my day XDDDD


Ha ebből gyerek lesz, akkor supermen lesz :D

2016. aug. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem superman hanem sperman! xD
2016. aug. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Köszi 2-es, igazad van XDDDDDDD
2016. aug. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Azért az mekkora szürreális szituáció...állnak a zuhany alatt a csávó gumiban, a csaj meg veri neki. :DDD

Kár hogy csak akkor nem használjátok amikor szükség lenne rá....

2016. aug. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly kérdés? :DDDDDDDDDD Gumiban kiverni? :DDDDDDD Elég is volt mára az internetből.. :D:D:D
2016. aug. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De utána előtte levettem a gumit xD
2016. aug. 11. 14:09
 7/13 anonim ***** válasza:
Majd hívjatok meg a keresztelőre :D
2016. aug. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A sperma nem olyan mint egy vírus hogy átszálldogál a másik emberre és megfertőzi. :D jézus :D
2016. aug. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezért szeretek idejárni:-D
2016. aug. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Basszus hány évesek vagytok? Így még senki nem esett teherbe. Menzi előtt természetes hogy fájdogál a hasa. Azt hogy többet alszik az valószínűleg most a front miatt van. De van aki menzi előtt sokat alszik, fáradékony,esetleg menő az étvágya ezek PMS tünetek. De nyugi nem terhes
2016. aug. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!