Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális hogy kimaradt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy kimaradt a menstruációm gyógyszer mellett?

Figyelt kérdés

1 hete késik és gondolom már nem fog megjönni, semmi arra utaló jel nincs pedig mindig szoktam érezni.

2 levél gyógyszer között nem tartottam szünetet (orvossal egyeztettem), a 2 levél között viszont volt egy kis vérzés. Most, a 2. levél utáni szünetben viszont semmi. Folytatom tovább most a gyógyszer szedését mert a betegtájékoztatóban az állt, de azért picit aggódok.


2016. aug. 14. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Elvileg csak megvonásos vérzés van tabi mellett, de én lehet csinálnék egy tesztet.
2016. aug. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De akkor végülis ez még nem jelenthet feltétlenül aggodalomra való okot? Előfordulhat ilyen?

Valószínű csinálok majd tesztet mert úgysem nyugszok a következő levél beszedésének végéig.

2016. aug. 14. 19:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Előfordulhat igen :) De azért jobb biztosra menni
2016. aug. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy előfordulhat, de a lényeg az, hogy a tabletta szedését a menzesz megléte vagy elmaradása ellenére sem szabad abbahagyni.
2016. aug. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Természetesen nem hagytam abba! Viszont felmerült bennem az a kérdés is, ha esetleg mégis babát várok, nem árt neki az hogy tovább szedem a tabit?
2016. aug. 14. 21:58
 6/9 anonim ***** válasza:

Na látod, erre nem tudom a választ, elméletileg nem.

Az a baj, hogy 100%-os védelem nincs.

Dokit kellene megkérdezni, ők profik ebben.

2016. aug. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2016. aug. 15. 00:21
 8/9 A kérdező kommentje:
A tesztet amúgy megcsinálhatom már?
2016. aug. 15. 17:20
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, ennyi késés után reggeli vizeletből már legalább halványan mutatnia kell.

X-epilt,vagy Rossmannosat vegyél(Facelle).

Megírod majd?

2016. aug. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!