Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlótól hányinger?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlótól hányinger?

Figyelt kérdés

Yadine tablettát szedek, múlt héten szerdán kezdtem el a második levelet.

Az első levél alatt mellfájdalom volt az egyetlen mellékhatás, gondoltam majd elmúlik. Szünetben minden rendben volt, megjött ahogy kellett.


Szerdán elkezdtem a második levelet és tulajdonképpen csütörtök óta folyamatos hányingerem van. Létezik hogy ez a mellékhatás csak a második levélnél jöjjön elő? Nem kellett volna ezt már a legelejétől éreznem?



2016. aug. 15. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a második levélnél végig a fejem fájt iszonyatosan, fe kibírtam és a harmadiknál már nem volt gond. Szóval igen szerintem lehetséges hogy nálad is ez van csak hányinger formájában
2016. aug. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, okoz, gyakori dolog, nem kötelező az elejétől. Nekem is így volt hogy első levél alatt minden oké, második levéltől piszok hányingerem volt egész nap, kb 2 naponta és volt pecsétlésem is, aztán a 3. levél alatt csökkent és a végére elmúlt.

Ha a 3.levél alatt nem csökken, nem múlik, esetleg bejön még valami a képbe, akkor dokival kell beszélni, mert nem ez a te gyógyszered.

2016. aug. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!