Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap éjfél körül lefeküdtem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap éjfél körül lefeküdtem a barátommal védekezés nélkül. Esély a tehességre?

Figyelt kérdés
Kétszer is egymás után. De megtörölte előtte nedves zsepivel (nem élvezett el bennem). Viszont ma reggel 7-kor megjött a havim. Szerintetek van esély a terhességre? Esemény utáni tabletta beszedésén gondolkozom. Menstruáció alatt lehetséges? Másfél éve vagyunk együtt. Nem vagyunk gyerekek, de nem tervezünk babát. Szidásokból nem kérek, köszönöm, tudom, hogy felelőtlenek voltunk!
2016. aug. 15. 19:56
1 2
 1/11 RRR ***** válasza:

elvileg nem

amúgy hiába törölgeti , sperma marad a farkában elélvezés után,amíg nem pisil!!!!

2016. aug. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
50%
Mesi alatt kicsit nagyobb az esély. A méhszáj két esetben nyitott. Ovulációkor és menzeszkor. Ilyenkor a sperma szabadon bejuthat a méhedbe. (igaz, hogy a méhfalad épp leválik, de ha van ideje feljutni a petevezetékbe, ott meghúzhatja magát, amíg be nem érik a petesejt (ha kedvezőek a körülmények) Szóval igen lehetséges a terhesség.
2016. aug. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha megjött a havi akkor nincs nagy esély rá
2016. aug. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Már nem azért az aki nem akar gyereket az védekezik és nem hadja hogy a párja " véletlenül " beleélvezzen!!!! Ennyire felelőtlenek nem lehettek. Mivel nem védekeztél van rá esély de mivel megjött kevesebb az esélye.. menstruáció alatt nem kéne esemény utáni tablettát be venni mert egy lórugásnyi hormon bomba és felboríthatja a ciklusod!
2016. aug. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Írtam, hogy nem élvezett el bennem!
2016. aug. 15. 20:53
 6/11 anonim ***** válasza:
De a második menet előváladékában van spermium ami megtermékenyíthet. De ez jóval kevesebb és ha több idő telt el a két menet között akkor a minősége is rosszabb. Az, hogy megjött nem jelenti azt, hogy nem leszel terhes, mert utána jött meg pár órával. Két hét után csinálj egy tesztet, de szerintem nincs sok esély. Remélem igazam lesz :) Majd írd meg,hogy lett-e baba! :)
2016. aug. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pici esély van rá! Ha éppen van kóbor peteérésed.
2016. aug. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A második hozzászóló tudatlan hülyeségeket írt...

Nagyon minimális az esélye, mert távol voltál az ovulációtól, és meg is jött. Saját magad megnyugtatására vehetsz esemény utánit, de nem hinném, hogy szükség van rá. :)

2016. aug. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ÍGy van, hülyeséget írt a második. Menzesz előtt közvetlen és után pár nappal a legkisebb az esély, de ne reckírozzatok máskor.
2016. aug. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az esélye 1 % alatti. De ha meg akarsz nyugodni, akkor menj be az SZTK-ba a sűrgősségi fogamzásgátlásra, majd ott megmondja a doki, hogy ez esetben érdemes-e bevenni esemény utánit. 2 napon belül még beveheted.
2016. aug. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!