Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hüvelygyűrű? Valaki aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelygyűrű? Valaki aki használ/ta/ja válaszol?

Figyelt kérdés

erre szeretnék váltani tablettáról, mert nem jó a felszívódásom, folyamatosan pecsételek stb. A hüvelygyűrűt tényleg csak szakorvos írhatja fel? :( Mármint persze, első alkalommal logikus. De utána? Mint pl. fog.gátlónál is, amit felírhat házidoki is.

Nekem nincs időm se kedvem 2,5 havonta futkosni orvoshoz emiatt... meg sorbaállás, várakozás...

Illetve még annyi, hogy aki ezt szedi, mennyiért veszi (tudom, változó, 10e körül olvastam mindenhol (3 havi)), illetve neki van-e mellékhatás, vagy jobb/rosszabb lett tőle..? 21N



2016. aug. 5. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
én használtam még 5-6 éve így csak a mellékhatásokat írhatom le mert többire nem emlékszem. exem néha érezte behatoláskor h valami plusz van bent ami furcsa volt eleinte számár. Nekem migrénes fejfájásom volt meg hányás illetve hasmenés de ezek betudhatók voltak a májbetegségemnek is sajos... Néha fura volt nekem is h ilyesmi "karkötő" cucc van bennem egyébként 1 hónapig bírtam én csak.
2016. aug. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

8 hónapja használom, nagyon szeretem. Én is tabiról váltottam rá mert mindtől pattis lettem...

Igen, csak nőgyógyász írhatja fel, háziorvos nem, én próbálkoztam de mondta hogy benne sincs a rendszerbe nem is látja a felírhatóak között ahogy a Diane és Cypromixet sem.

25fok felett be kell tenni a hűtőbe, kiváltástól számított 4hónapig jó. Tehát figyelni kell a kiváltásra hogy mikor teszed. Cserébe nem hat rá a hányás-hasmenés, nem terheli annyira a májat, két fajta antibiotikumot lehet mellette gond nélkül szedni.

Legolcsóbban eddig a 3havit 10.200ért vettem, előtte ugyanitt 11.400at fizettem, 12-13ig megy fel változóan.


Volt mellékhatás, erősebb tabletta után 4 hónapig, nehezebben állt rá a szervezetem mert fele annyi lett a hormon. Szédülés, hányinger, ingerlékenység volt, fokozatosan szűnt meg. Egyedül a vérzésem lett fájdalmasabb mint a tabletta mellett.

2016. aug. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 vv03 válasza:
Lassan 3 éve gyűrűt használok, nekem semmi problémám vele, neked is csak ajánlani tudom. Én a pingvin patikában szoktam kiváltani, ott 10600bol kijön a 3 havi. Viszont háziorvos nem írhatja fel. Én úgy szoktam, hogy betelefonalok időpontot kérek, és így nem kell várni :)
2016. szept. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!