Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi a normál ha késik első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a normál ha késik első együttlét után?

Figyelt kérdés
A barátommal kb 10 napja voltunk együtt először , a gumi nem szakadt ki és nagyon óvatosak voltunk, de már 2 napja megkellett volna jönni, a hasam is ugy fájdogált mint akkor, és néha éreztem mintha megjönni de csak feheres folyás volt, normális ha késik ilyenkor és mennyit? Légyszi komoly válaszokat, éjszaka sírógörcsökre ébredek annyira félek

2016. aug. 23. 08:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát a témát azt nagyon elnézted. :D Egyébként ha tényleg nem lyukadt ki akkor nincs miért aggódnod. Attól is függ lány éves vagy, nekem volt h 10 napokat késet. Sok mindentől függ, de ha rástresszelsz, akkor még jobban fog késni.
2016. aug. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
18 vagyok, és szörnyen rástresszelek
2016. aug. 23. 09:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj egy tesztet, ha az negatív, akkor nincs miért aggódnod.
2016. aug. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem késett az első együttlét után sem, rendben megjött.

Viszont ha tényleg normálisan védekeztetek, akkor nincs miért aggódnod. De mivel száz százalékos védekezési módszer nincs, csak ha nem csinálod, így 4-5 nap múlva ha továbbra sem jön meg a vérzésed, reggeli vizeletből csinálj egy tesztet. Korábban csinálni nincs értelme, mert nem telt még el annyi idő, hogy a teszt kimutassa.

Amúgy a hasfájásod is szerintem arra utal, hogy meg fog jönni a vérzésed. Én nem gondolnám, hogy terhes vagy.

2016. aug. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Késhet a stressztől is, egyébként 2 nap még nem a világvége :)
2016. aug. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. aug. 23. 11:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem az első után 2 hetet késett :) Amikor megcsináltam 2 tesztet és negatív lett sem jött meg pedig nem voltam már ideges :) A második negatív teszt után egy héttel jött meg :)
2016. aug. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van baba?
2016. aug. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amíg nem nyugszol meg, nem fog megjönni! Hirtelen sok hormont termeltél, majd megjön!

Védekeztetek, ügyesek vagytok, most már nyugodjál le a p.ába! :-D

2016. aug. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!