Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első szex utáni vérzés normáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex utáni vérzés normális-e?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Az éjjel lefeküdtem a barátommal, első alkalom, de nem védekeztünk, Azelötti nap múlt el a menstruációm, Azt nem tudja sem ő és sem én, hogy időben kihúzta vagy sem, Ma, (másnap) enyhe vérzésem van, És eléggé fáj is, Ezelött volt hogy megujjazott de az nem fájt, Szóval normális ez a vérzés, és lehetek terhes? Vagy valami bajom lesz?
2016. aug. 29. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem védekeztetek???

Lehetsz terhes igen, bár a vérzés valószínű egyelőre nem annak a jele.

2016. aug. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha veszek fogamzásgátlót, ma, akkor van esély rá, hogy ne legyek terhes?
2016. aug. 29. 11:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a fogamzásgátlót a menstruációd első napjától kellett volna szedned, minden nap ugyanabban az időpontban. Így védett volna a terhességtől. Maximum esemény utáni tablettát tudsz bevenni az aktustól számított 72 órán belül. Ezt receptre tudod kiváltani, de ez egy iszonyatos hormonlöket, nagyon nem tesz jót.

De miért nem szex előtt érdeklődtél??? Felfoghatatlan, mennyire felelőtlen vagy!

2016. aug. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

a vérzés normális.

Fogamzásgátló helyett eseményutáni tablettát vegyél be

2016. aug. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy felelőtlen vagyok. Bevallom. De már megtörtént
2016. aug. 29. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!