Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Védekeztünk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Védekeztünk, de félek, h lecsorgott a hüvelyemhez a cucc. Nem élvezett belém, hanem a derekamra.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 12:12
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem használtatok gumit és más védekezési formát sem (a megszakítás szerintem nemszámít védekezésenk), akkor igenis lehetsz terhes az előváladék miatt.

Szedj fogamzásátlót, ha a pasid nem akar gumizni te meg nem akarsz minden 1-2 napos mensicsúszást végigparázni.

2010. ápr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:

17 vagy - szülő nélkül meg se kapod a 72 órásat - sőt - sztem már késő is.

Ez ilyen játék - vagy ésszel, vagy sehogy

22F

2010. ápr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
Simán 17 alatt is megkapja a 72 órás tablettát!!!!
2010. ápr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
13:46 ne beszélj már hülyeséget. szülő nélkül is simán megkapja.csak előtte el kell menjen nőgyógyászhoz.megvizsgálja és felírja
2010. ápr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:

Meg sem vizsgálja a doki, csak simán felírja. (feltéve ha nem valami extrém a helyzet vagy nem sporszerűen űzi a gazdája)

Szerintem nője válogatja. Én megszakított "védekezés"-t használok évek óta a barátnőmmel, és nem mondom, volt egy jópár átizgult 1-2 alkalmas csúszásos menstruációja, de mára már úgy gondolom egész jól kiismertük egymást (kopp-kopp-kopp). Nemmondom hogy ez így helyes, vagy nem vagyunk felelőtlenek, már idővel így kialakult. Gumival voltak problémáink (szó sincs arról, hogy én nem akartam bevállalni), tablettától meg ódzkodunk (későbbi terhességet befolyásolhatja, egészségét befolyálsolhatja, több idő míg beszabályozzák...), nem kísérleti nyulak vagyunk. Más meg nem igen akad ami elfogadható a piacon.

A nő termel spermaölő váladékot, nálunk ez úgy néz ki, elég az esetleges előváladék kiírtásához, könnyűszerrel megtörténhez hogy ez másnál nem így működik. (amúgy titkon azon is aggódom, hogy lehet hogy nem is lehet gyerekünk majd ha akarunk sem)

2010. ápr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
de megvizsgálja. nemrég a legjobb barátnőmet kísértem el és megvizsgáltam. ha már odamegy hozzá valaki aki ilyet irat fel vagy akákri azt még jó h megvizsgálja.istenem
2010. ápr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
mármint megvizsgálta
2010. ápr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
csatlakozom a nem vizsgál meg "táborhoz", sőt még kérdezni se nagyon kérdez
2010. ápr. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:
14 : 31 - ez elég vicces, h " a nő termel spermaölő váladékot ". dehogy termel, ha igy lenne, akkor jóformán senki se esne teherbe. na, azért vigyázzatok.
2010. ápr. 21. 14:59
 40/50 anonim ***** válasza:

(a hosszút író vagyok :P)

1. barátőmeg nem vizsláta, meg sőt említette neki a doki, hogy hülyeség is hogy csak receptre lehet felírni, mert így a csak receptes esetek elveszik a rendelést a komoly esetektől (attól függetlenül mivel évente csak 1x lehet egy embernek ilyet normál esetben bevenni, érthető hogy nincs szabadjára engedve a vétele), és hiába vizsgál, eset után 10 órával nem tud más tényt megállapítni max, azt hogy szexuális élete volt.

2. Én tényleg úgy tudom a hüvelyváladék, valamelyest spermaölő hatású. (sőt mintha a férfi nemzőfolyadék lúgos lenne és a női pedig savas, és kioltják egymás hatását). De javítsatok ki ha nem így lenne.

2010. ápr. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!