Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Védekeztünk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Védekeztünk, de félek, h lecsorgott a hüvelyemhez a cucc. Nem élvezett belém, hanem a derekamra.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 12:12
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok. Csak addig hagyott nem nyugodni a dolog míg találtam egy idevágó kérdést az oldalon:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2010. ápr. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
akkor lehet h a barátnőm kifogott valami perverz dokit:D egyébként a kérdező utolsó kommentjével elég kamunak tűnikk a kérdés
2010. ápr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:

az vagyok aki linkelt.

Egen egy kicsit nem tökéletes a hivatkozásom, de hogy van egy ilyen állítás az biztos. Sajnos az igazamban nem vagyok 100%-os. Sőt olvastam hogy azért savas a női folyadék, hogy a baktériumokat távol tarsa ami szintén teljesen jó. De valahogy érzem az igazam.

2010. ápr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 A kérdező kommentje:
nem, az a bacikra elég, de a spermára nem. ehh, de könnyű lenne ugy :)
2010. ápr. 21. 15:44
 45/50 anonim ***** válasza:

a 72óráshoz nem vizsgálnak meg

dee sztem ez doki függő is.. mer ismerek olyat akit megvizsgáltak elötte meg olyatis akit nem:D

2010. ápr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
100%

ne a f.szon járjon az a hülye agyad, hanem a tanuláson. 17 évesen nem kéne h gyereket szüljél, pláne nem h más tartsa el helyetted.

Ha pedig szexelsz, legalább védekezzél vazze!

2010. ápr. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
spermaölő váladék? biológiaórára nem jártatok mi? nem spermaölő, hanem spermaszelekció - az életképesek (jó génállományúak) átjutnak, kis ajándék a természettől, hogy ne minden "korcs", "torz", vagyis genetikailag sérült egyed szülessen meg...na mármost, minél fiatalabb a pasi, annál életképesebbek általában a spermiumok...le lehet vonni a következtetést, miért van olyan sok tini, aki megszakítás mellett "védekezik", és miért nem sikerül egy 30-as házaspárnak olyan könnyen a gyerkőc, nem védekezés mellett
2010. ápr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
*terhes tini
2010. ápr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
de buta vagy bazeg már te is leírtad hogy lehetsz terhes, akkor meg mit akarsz még itt
2010. ápr. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim válasza:

Elhűlve olvastam amit írtál...


Úgy gondolom, ha egy fiú nem hajlandó óvszert használni (csak mert neki teljesen mindegy), akkor nem csak, hogy felelőtlen nem is szeret igazán - hiszen, ha becsúszna a gyerek, fogadnék rá, hogy első dolga lenne lelépni, hiszen az előbb említett tényből kiderül, hogy alkalmatlan az apaságra.


Ha meg nem szeret, akkor miért fekszel le vele? Bármilyen hihetetlen is 17 évesen, a szex nem csak arra való, hogy kielégülj... (Mondom ez én, veled egyidősen... :P)


Ráadásul belegondoltál már, hogy mekkora felelősség egy gyerek? Vagy csak simán elvetetnéd? Meg tudnád ölni a saját gyereked? A szüleid mit szólnának? 17 évesen miből tartanád el? stb...


Ha óvszer nélkül szeretkezel (khmm...szexelsz), igenis terhes lehetsz. És ez óriási felelőtlenség.

Márpedig akiben ennyi felelősség sincs, az éretlen. Ha meg valaki éretlen, az ne éljen szexuális életet. Pont.

2010. ápr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!