Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló is okozhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló is okozhat pattanásokat?

Figyelt kérdés

Már 4 éve szedek fogamzásgátló tablettát, de az utóbbi egy/másfél évben nagyon pattanásos az arcom. Yadine-ról váltottam Lindynette20-ra, akkor valamivel jobb lett, aztán megint romlott. Okozhatja a fogamzásgátló? Régebben is volt néhány pattanásom, de az csak a serdülőkor végett volt. Mit tehetnék ellenük? Használok arclemosót-arctonikot (Uriage-komedogén mentes), krémet (Schüssler 9-es só,pattanásos bőrre), sudocrem, dermofil paszta, szalicilsav... egy szóval már nagyon sok mindent kipróbáltam, több-kevesebb sikerrel.

23L



2016. aug. 31. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, nekem 4évig volt ez a gondom és nem jöttek rá... Direkt antiandrogént kaptam, hogy majd az... Csak rosszabb lett. A krémek és egyebek a 4 év alatt semmit se segítettek mert nem a bőröm volt a gond...

Hüvelygyűrűt kaptam és megoldódott, a tabletta formákat nem bírom.

2016. aug. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De jó! Köszi a választ! Lehet nekem is váltanom kellene, hogy megoldódjon az én problémám is!
2016. aug. 31. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!