Felek h terhes a baratnom meglehet hogy igen?

Figyelt kérdés
Nem reg lettunk egy honaposak es egy hotelba fekudtunk le. Hasznaltunk gumit. Minden oke volt de nekem is jot akart meg en is kiprobaltam volna. Miutan elmentem a gumiba ra egy 10 percre mondta hogy akkor rakjam be gumi nelkul. Mar szaraz voltam de azert meg letoroltem egy zsepivel. Es ugy beraktam egy par pillanatig volt benne. 100%-ra biztosan tudom h nem mentem el. De megis attol felunk hogy lehet h terhes lesz. Tesztet meg nem csinaltunk meghat van meg ideje 15.-ig hogy megjojjon neki es meg egyenlore semmi baja. Meglehet h terhes ? Vagy van e ra esely ? Es mit kene tegyunk igy ellene, varjunk es imadkozzunk vagy cselekedhetunk e valamit ?!
2016. ápr. 6. 00:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Mikor voltatok a hotelban, félidőben? Amúgy van 72 órás sürgősségi tabletta.
2016. ápr. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon minimális a terhesség esélye de persze ha nem örülnétek egy babának akkor ilyet nem kellett volna csinálni!
2016. ápr. 6. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tudtok a tisztálkodásról hogy megtörlöm zsepivel?
2016. ápr. 6. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
A jövőben a csak zsepivel letörölt,csupasz faxodat nem pakold bele a nőd pi..nájába,és akkor nem kell aggódnod?
2016. ápr. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
? helyett !
2016. ápr. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csupasz faxodat :D KIÉGTEM
2016. ápr. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha száraz volt a micsodád, akkor minimális az esélye, szerintem nincs miért idegeskedj, nem lesz terhes. De azért majd írd meg mi lett :).
2016. ápr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!